Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 2 • L 2
-1C
Sob
-2C
Nd
-2C
Pon
-4C
Wt
-4C
Sr
PILNE: Tramwaje ponownie nie kursują ulicą Chodkiewicza. Linie nr 4 i 6 skierowane są do pętli Las Gdański, możliwe są także opóźnienia kursów - podało ZDMiKP.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKoncerty, warsztaty, targi. Co jeszcze wydarzy się w ten weekend? [LISTA]
Wyspa_Młyńska-centrum-1200x800-JW
14.10.2016 | 23:49

Koncerty, warsztaty, targi. Co jeszcze wydarzy się w ten weekend? [LISTA]

Zobaczcie, z jakich atrakcji można skorzystać spędzając weekend w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: W ten weekend na Wyspie Młyńskiej rozpocznie się gra miejska.

Fot. JW

Kolejny weekend, kolejne wydarzenia. Zobaczcie listę imprez przygotowaną przez Bydgoskie Centrum Informacji. 

Sobota, 15 października

09:00 konferencja: Interdyscyplinarne Oblicza Dermatologii (Opera Nova)
09:00 Rajd do Trzeciewicy (start: Multikino)
09:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki III Turniej Artego Cup (Hala sportowa przy ZS nr 15)
09:00 Sobota z pracodawcą – pierwsza edycja (Bydgoska Agencja Rozwoju Regonalnego)
10:00 Święto mieszkańców Osiedla Leśnego (Pasaż spacerowy przy uk. 11 Listopada)
10:00 16. Targi Mieszkaniowe – Jesień 2016 (Hala Artego Arena)
10:00 Europejski Tydzień Demokracji Lokalnej: O Bydgoszczy sentymentalnie (Zespół Szkół Budowlanych)
10:00 konferencja: Standardy w Pediatrii (Hotel Słoneczny Młyn)
10:30 CzyTAM ŚWIAT: III spotkanie dla dzieci w wieku 2-3,5 lat (Kogel Mogel)
11:00 Spotkanie z kulturą Indian i „korpusem odkrywców” północnych terytoriów Stanów Zjednoczonych (Spichrze nad Brdą- MuzeumOkręgowe im. Leona Wyczółkowskiego)
13:00 Spotkanie z Justyną Bednarek (Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka)
14:00 Dzień Kartofla (L.O. Towarzystwa Salezjańskiego)
17:00 American Monster Truck Motor Show 2016 (Parking E.Leclerc)
17:00 spektakl: Kabaret Pod Wyrwigroszem (Kinoteatr Adria)
17:00 Kino na weekend – Zjawa (Cafe Kino)
17:00 XI ESA Festiwal Wielu Sztuk – Ewa Osińska & Agata Mierzejewska (Różne lokalizacje)
18:00 IMPRODROM 2016 (Miejskie Centrum Kultury)
18:00 Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy (Filharmonia Pomorska)
20:00 Jan Kondrak (Światłownia)
20:00 KęKę – Trzecie Rzeczy (Estrada Stage Bar)
22:00 Wieczór Muzyki improwizowanej (Mózg)

Niedziela, 16 października

09:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki III Turniej Artego Cup (Hala sportowa przy ZS nr 15)
10:00 16. Targi Mieszkaniowe – Jesień 2016 (Hala Artego Arena)
10:00 67 Rajd Młodego Turysty: Piaski – Janowo (start: pętla autobusowa Piaski)
10:00 FONOMO: warsztaty udźwiękawiania filmu dla dzieci (Miejskie Centrum Kultury)
11:00 Bezpłatne badania USG i USG 4D dla kobiet w ciąży (Auchan Bydgoszcz)
11:00 XI ESA Festiwal Wielu Sztuk – Ewa Osińska & Agata Mierzejewska (Różne lokalizacje)
12:00 Europejski Tydzień Demokracji Lokalnej: Moja Bydgoszcz – znam i lubię – Gra miejska (Wyspa Młyńska)
15:00 Kino familijne – Zwierzogród (Cafe Kino)
16:00 American Monster Truck Motor Show 2016 (Parking E.Leclerc)
16:00 Pianomatyk : Paweł Łapuć, Bydgoszcz – Warszawa (Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko)
17:00 Mariana Opania i Wiktor Zborowski (Hotel pod Orłem)
17:00 Na żywo Balet Bolszoj z Moskwy: Złoty Wiek (Multikino)
18:00 Bydgoszcz Jazz Festival: Alfredo Rodriguez Trio, Yellowjackets (Opera Nova)
18:00 Cały ten cukier – film dokumentalny (Mózg)
18:00 Edyta Bartosiewicz (Filharmonia Pomorska)
18:00 Festiwal Teatrów Impro – IMPRODROM 2016 (Miejskie Centrum Kultury)
20:00 Duże kino w małym kinie – Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia (Cafe Kino)

Lista wydarzeń zaplanowanych na kolejne dni pojawi się na naszym portalu już w najbliższy poniedziałek.

Powiązane treści