Bydgoszcz
-8C
Niebo częściowo zachmurzone
67% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -8 • L -8
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaŚwiecieInwestycjeKończy się remont w Świeciu. Od września nowe połączenie autobusowe
Świecie
29.08.2016 | 12:38

Kończy się remont w Świeciu. Od września nowe połączenie autobusowe

Kończą się prace przy rondzie w Świeciu.

Na zdjęciu: Świecie

Fot. Pit1233 / Wikipedia

Wraz z końcem wakacji finiszują prace remontowe w Świeciu. W nowym miesiącu osoby mieszkającego i pracujące w tym mieście będą mogły korzystać także z nowego połączenia autobusowego.

Na koniec sierpnia ulice Sienkiewicza (od ronda do Wojska Polskiego) i Słowackiego, w pobliżu których powstaje rondo, mają zostać udostępnione dla ruchu. W minionym tygodniu drogowcy prowadzili ostatnie prace na fragmentach tych ulic i pozostawała im do położenia trzecia warstwa asfaltu. – Jeszcze przed 1 września oba fragmenty ulic zostaną oddane do użytku – zapewniał Ryszard Sadowski, kierownik Wydziału Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Świeciu, cytowany za stroną UM.

Wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać także z nowego połączenia autobusowego, które ma kursować na trasie Świecie-Sulnowo-Sulnówko-Świecie. Rozkład jazdy ma być dostępny od 31 sierpnia na stronie internetowej www.swiecie.eu.

Podobne wpisy

Powiązane treści