Bydgoszcz
16C
Burze
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 16 • L 16
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
22C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeKoniec miesiąca pod znakiem prac drogowych. Utrudnienia na trzech ważnych ulicach
Toruńska_zapowiedź zwężenia_SG
17.06.2016 | 13:05

Koniec miesiąca pod znakiem prac drogowych. Utrudnienia na trzech ważnych ulicach

Na zdjęciu: Prace będą prowadzone m.in. na ul. Toruńskiej.

Fot. Stanisław Gazda

Z wieloma utrudnieniami drogowymi będą musieli zmierzyć się w końcówce czerwca bydgoscy kierowca. Prace prowadzone będą na trzech ważnych ulicach.

Prace na al. Jana Pawła II rozpoczną się 22 czerwca. Budowana będzie sieć kanalizacyjną między numerami 140 a 146, a roboty prowadzone będą na poboczu, chodniku oraz na jezdni, w związku z czym konieczne będzie zawężenie jednego pasa ruchu. Planowany termin zakończenia prac to 30 czerwca.

Ze zwężeniem pasa jezdni będą musieli zmagać się także kierowcy, którzy zdecydują się na jazdę ul. Powstańców Warszawy. Utrudnienia w rejonie ul. Zaświat w kierunku ul. Skromnej spowodowane będą budową kanalizacji deszczowej. Prace prowadzone będą od 20 do 30 czerwca.

Podobne prace w tym samym czasie prowadzone będą na ul. Toruńskiej od wjazdu na parking przy hali Łuczniczka do ronda Toruńskiego. Wyłączony będzie południowy pas ruchu.

Powiązane treści