Bydgoszcz
-9C
Słonecznie
72% wilgotność
Wiatr: 1km/h WNW
H -9 • L -9
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
3C
Sob
5C
Nd
PILNE: Kolizja na ul. Ogińskiego. Linie nr 55 i 64 kierowane objazdem bez pomijania przystanków.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKonkurs dla mieszkańców bydgoskich kamienic
Bydgoska kamienica
15.11.2016 | 17:46

Konkurs dla mieszkańców bydgoskich kamienic

Kamienice, losy, ludzie są tematem tego konkursu.

Na zdjęciu: Jedna z bydgoskich kamienic.

Fot. Stanisław Gazda

Bydgoskie kamienice – ludzie i zdarzenia –  to nowy konkurs dewelopera Moderator Inwestycje przeznaczony dla mieszkańców wszystkich bydgoskich kamienic.

Celem konkursu jest zebranie i wyłonienie najlepszych tekstów tematycznie związanych z historią kamienic i ludzi w nich zamieszkujących. Wszystkie nadesłane na konkurs teksty powinny dotyczyć historii rozgrywających się w opisywanych kamienicach, oryginalnych i do tej pory niepublikowanych.

Każda praca konkursowa powinna zostać nadesłana/złożona w zamkniętej kopercie lub nadesłana drogą elektroniczną – z dopiskiem: „Bydgoskie kamienice – ludzie i zdarzenia ” zawierającej:  tekst pracy konkursowej, dane Uczestnika: imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz adres email, zgodę na wykorzystanie przez Organizatora w celach promocyjnych oraz publikacji. Oświadczenie, że poprzez udział w konkursie Uczestnik nieodpłatnie przenosi na Organizatora wszelkie autorskie prawa majątkowe do zgłoszonej do konkursu pracy na wszystkich polach eksploatacji,

Prace należy nadsyłać/składać do 30 stycznia 2017 roku na adres:  Moderator Inwestycje sp. z o.o. Dział PR i marketingu ul. Focha 12 85-070 Bydgoszcz, lub pozostawiać w sekretariacie albo wysłać wiadomość e-mail na adres: sm@moderator-inwestycje.pl

Organizator przewiduje nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. Miejsce pierwsze nagrodzone będzie voucherem o wartości 300 złotych, miejsce II voucherem o wartości 200 złotych i miejsce III voucherem o wartości 100 złotych do wykorzystania w restauracji Western.

Powiązane treści