Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
54% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H -1 • L -1
-5C
Czw
-4C
Pt
-8C
Sob
-5C
Nd
-9C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczKradł aż wpadł
kajdanki z kodeksem
08.11.2016 | 16:36

Kradł aż wpadł

Zatrzymanie włamywacza było kwestią czasu.

Na zdjęciu: Włamywacz miał wiele naruszeń kodeksu na sumieniu.

Fot. Stanisław Gazda

34-letni bydgoszczanin odpowie za kradzieże i włamania. Policjanci z bydgoskiego Szwederowa udowodnili mu łącznie 18 przestępstw. Mężczyzna wpadł podczas kradzieży sklepowej. Śledczy nie wykluczają dodatkowych zarzutów.

Wszystko zaczęło się w minionym tygodniu, gdy 34-latek wpadł podczas kradzieży sklepowej w jednym z marketów na terenie Bydgoszczy. Jego osobą zainteresowani byli policjanci z bydgoskiego Szwederowa, którzy szukali go już od pewnego czasu. Zainteresowanie 34-latkiem było nie bez powodu. Kryminalni wiedzieli, że ma sporo na swoim sumieniu. To potwierdziło się, gdy wpadł w ich ręce.

Śledczy udowodnili mu łącznie 18 przestępstw. Jak się okazało, zatrzymany specjalizował się w kradzieżach i włamaniach. Działał na terenie całej Bydgoszczy. Z zebranego materiału dowodowego wynikało, że na swoim koncie ma dużo kradzieży rowerów, a także włamań do pojazdów. Zabierał to, co wartościowe i łatwe do sprzedaży. 34-latek odpowie także za włamania do dwóch domków jednorodzinnych w podbydgoskich miejscowościach. Za te przestępstwa grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.  Co więcej, policjanci nie wykluczają, że ta lista zarzutów może się jeszcze powiększyć

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail