Bydgoszcz
6C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h WNW
H 6 • L 6
10C
Czw
9C
Pt
13C
Sob
11C
Nd
17C
Pon
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKradł paliwo na placu budowy S-5. Ukrainiec zatrzymany przez policjantów
kradzież paliwa na placu budowy S-5_zatrzymany Ukrainiec - KPP Żnin
16.02.2018 | 13:41

Kradł paliwo na placu budowy S-5. Ukrainiec zatrzymany przez policjantów

32-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci.

Na zdjęciu: Zatrzymany Ukrainiec trzykrotnie kradł paliwo z placu budowy S-5.

Fot. KPP Żnin

Funkcjonariusze żnińskiej policji zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w ciągu miesiąca aż trzykrotnie dopuścił się kradzieży z włamaniem na placu budowy drogi ekspresowej S-5.

Jak poinformowała mł. asp. Wioleta Burzych z biura prasowego komendy policji w Żninie, zatrzymanym jest 32-letni Ukrainiec. Żnińscy policjanci sygnały o kradzieżach otrzymali 6 lutego.

Wówczas policjantów zawiadomiono o włamaniu do zbiornika paliwa koparki, która pracowała na placu budowy drogi ekspresowej S5. Jak się okazało, sprawca ukradł 105 litrów oleju napędowego, którego wartość wyniosła 370 zł. To nie koniec, bo raptem dzień wcześniej ta sama osoba dokonała dwóch innych kradzieży. W Dobrylewie 32-latek również włamał się do zbiornika paliwa koparki i tutaj skradł 353 litry ON o wartości ponad 1200 zł, a w styczniu w Dąbrówce Słupskiej skradziono ze zbiornika spychacza jeszcze 100 litrów oleju napędowego wartości 420 zł.

Po ustaleniu sprawcy, policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, obywatela Ukrainy. Osadzono go w policyjnym areszcie, zaś paliwo odzyskano w całości. Śledczy postawili mu trzy zarzuty kradzieży z włamaniem.

Podobne wpisy

Powiązane treści