Bydgoszcz
-2C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H -2 • L -2
-5C
Pon
-6C
Wt
-2C
Sr
-4C
Czw
-4C
Pt
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleKradzież na budowie drogi S5. Złodzieje wykorzystywali rowery
budowa, droga s5 - gddkia (1)
02.01.2019 | 19:43

Kradzież na budowie drogi S5. Złodzieje wykorzystywali rowery

Na zdjęciu: Plac budowy trasy S5 zainteresował złodziei.

Fot. GDDKiA/archiwum

Dzielnicowi z komisariatu w Koronowie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z terenu budowy trasy S5 ukradli 24 stalowe pręty o długości 5 metrów każdy. Skradziony łup przewozili na rowerach.Wszyscy usłyszeli zarzut kradzieży i może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

O podejrzeniu kradzieży elementów metalowych z terenu budowy trasy S5 dyżurny komisariatu w Koronowie dowiedział się od świadka, który widział poczynania mężczyzn. Dyżurny natychmiast skierował we wskazane miejsce policjantów. Okazało się, że „amatorzy” metali przemieścili się już do sąsiedniej miejscowości. Dzielnicowi, patrolując ten teren, zauważyli podejrzewanych mężczyzn, gdy ci prowadzili rowery z przymocowanymi do nich prętami. Każdy z nich wiózł w ten sposób 8 sztuk.

Złodzieje zostali zatrzymani. To 31- ,33- i 36-letni mieszkańcy gminy Koronowo. Wszyscy usłyszeli zarzut kradzieży. Może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści