Bydgoszcz
-4C
85% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H -4 • L -4
-6C
Wt
-8C
Sr
-7C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyKsiążki na jesienny wieczór. Wygraj jedną z nich [KONKURS]
person-2782140_1280
16.10.2017 | 12:58

Książki na jesienny wieczór. Wygraj jedną z nich [KONKURS]

Na zgłoszenia czekamy do środy, do godz. 20:00.

Na zdjęciu: Do zdobycia są książki literatury kobiecej.

Fot. wolny dostęp

Redakcja portalu Metropolia Bydgoska.pl, a także Wydawnictwo Czwarta Strona mają konkurs dla czytelników. Wygrać można kilka książek z literatury kobiecej.

„Apetyt na więcej” Agnieszki Olejnik oraz „Właśnie dziś, właśnie teraz” Karoliny Wilczyńskiej – te tytułu trafią do naszych czytelników. Obie książki przedstawiają historię kobiet, które muszą zmagać się z różnymi problemami oraz walczyć o własne szczęście. Olejnik opowiada o Ewie, która postanawia zakończyć swój pozornie idealny związek i zawalczyć o prawdziwą miłość. Natomiast Wilczyńska prezentuje historie trzech różnych kobiet, których losy splącze nieszczęśliwy wypadek.

Aby wygrać jedną z książek należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl w tytule wpisując „JESIEŃ”, a w treści podając imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do środy, do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej.

Powiązane treści