Bydgoszcz
17C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 17
18C
Pt
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKupiłeś ryby w Biedronce? Lepiej zwróć je do sklepu
LOGO_BIEDRONKA_V1_HIGH
26.01.2016 | 14:14

Kupiłeś ryby w Biedronce? Lepiej zwróć je do sklepu

Na zdjęciu: Logo sklepu

Fot. materiały prasowe

Właściciel Biedronki, firma Jeronimo Martins Polska S.A, oznajmiła, że „Mrożony stek z marlina” firmy FRIME o numerze partii 43701 może przekraczać dopuszczalny poziom rtęci. Osoby, które kupiły ten produkt powinny zwrócić go do najbliższego sklepu sieci Biedronka. Klienci otrzymają zwrot pieniędzy. 

Feralna partia już została wycofana ze sprzedaży. Jednak zanim pojawiły się podejrzenia takiego przekroczenia, ryby trafiły do sklepów na terenie całego kraju. Spożycie produktu zawierającego rtęć może być bardzo niebezpieczne dla człowieka.

Zwrotu można dokonać w dowolnym sklepie sieci Biedronka. Nie trzeba mieć przy sobie paragonu potwierdzającego zakup. Należy zwracać nie tylko jeszcze zamknięte opakowania, ale nawet te, w których już znajduje się tylko kawałek ryby. Podstawą przyjęcia zwrotu jest przyniesienie opakowania, na którym widnieje numer partii 43701.

Powiązane treści