Bydgoszcz
-13C
92% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -13 • L -13
-12C
Pon
-14C
Wt
-13C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaLato w kinie Helios. Jakie premiery zaplanowano na najbliższe dni?
DSCF0033_1200x800
06.07.2016 | 12:36

Lato w kinie Helios. Jakie premiery zaplanowano na najbliższe dni?

Widzowie będą mogli przenieść się m.in. do niezwykłego świata magii.

Na zdjęciu: Repertuar kina zachęca do tego, by jednak pojechać do góry.

Fot. Stanisław Gazda / archiwum

„Iluzja 2” oraz „Szajbus i pingwiny” – te dwie nowe propozycje filmowe będzie można oglądać już od piątku w Kinie Helios w Bydgoszczy. Kto przede wszystkim powinien je zobaczyć?

Rzeczy, które naprawdę ciężko zrozumieć, lecz warto się nimi zachwycić, będzie można zobaczyć w filmie „Iluzja 2”. Projekcja łącząca w sobie komedie, thriller i film akcji prezentuje niesamowity świat magii. Sztukę scenicznej iluzji przedstawi grupa magików określających siebie jako Czterej Jeźdźcy. Ich ucieczka przed FBI i policją oraz próba odzyskania zaufania publiczności nie obejdzie się bez użycia niezwykłych umiejętności.

Film „Szajbus i pingwiny” to prawdziwa historia niesamowitej przyjaźni, która powinna spodobać się przede wszystkim młodym widzom. Podczas tego seansu będzie można zobaczyć niesfornego psa, który wraz z farmerem i jego 9-letnia wnuczką będzie walczył o ocalenie pingwinów.

Ponadto Kino Helios zaprasza również na pokazy dwóch innych nowych filmów: „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody” oraz „Noc oczyszczenia: czas wyboru”.

Dokładny repertuar oraz cennik zamieszczony jest na stronie internetowej kina Helios.

Powiązane treści