FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Astoria, Mateusz Fatz
04.03.2016 | 23:40

Legia wysoko pokonała Astorię

Na zdjęciu: Mateusz Fatz zdobył w piątek cztery punkty.

W meczu 27. kolejki I ligi koszykówki mężczyzn Astoria Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Legią Warszawa 73:109. Była to czternasta porażka bydgoszczan w tym sezonie.

Legia szybko zdominowała Astorię i już po I kwarcie prowadziła28:9. W kolejnych odsłonach powiększała przewagę i przed ostatnią partią prowadziła aż 40 punktami. W ciągu ostatnich dziesięciu minut podopieczni Konrada Kaźmierczyka, grający bez Piotra Robaka, zdołali nieznacznie zmniejszyć rozmiary porażki.

Kolejny mecz Astoria rozegra w niedzielę, 13 marca, gdy podejmie Mickiewicza Katowice.