Bydgoszcz
21C
Słonecznie
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 21 • L 21
23C
Pt
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
23C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleLeżał na chodniku w centrum miasta. Przechodnie wezwali karetkę
Bdg_Gdanska_D-S_2_07-2013
15.06.2017 | 19:56

Leżał na chodniku w centrum miasta. Przechodnie wezwali karetkę

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło na ulicy Gdańskiej.

Fot. archiwum

We wtorkowy wieczór ratownicy medyczni zostali wezwani do udzielenia pomocy młodemu mężczyźnie leżącemu na chodniku przy ulicy Gdańskiej. Prawdopodobną przyczyną jego złego stanu były narkotyki.

Strażnicy miejscy patrolujący we wtorek około godziny 21:00 ul. Gdańską zauważyli leżącego na chodniku młodego mężczyznę. Zanim funkcjonariusze zdążyli sprawdzić, co się z nim dzieje, na miejscu pojawiła się karetka pogotowia. Wezwali ją przechodnie, których zaniepokoił widok mężczyzny.

Ratownicy medyczni natychmiast się nim zajęli i przeprowadzili niezbędne badania oraz udzielili mu pomocy. Okazało się, że mężczyzna prawdopodobnie jest pod wpływem narkotyków. Taką teorię potwierdziły rzeczy znalezione przy nim w trakcie interwencji strażników miejskich. Funkcjonariusze odkryli woreczek z suszem roślinnym oraz lufkę.

Na miejsce wezwano policjantów, którym zostało przekazane prowadzenie dalszych działań zmierzających do ukarania mężczyzny. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia na minimum 6 miesięcy.

Powiązane treści