Bydgoszcz
12C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 12 • L 12
5C
Sob
5C
Nd
8C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCILipcowy tydzień bez prądu. Gdzie? [ADRESY]
Prąd_7_SG
11.07.2016 | 08:14

Lipcowy tydzień bez prądu. Gdzie? [ADRESY]

Z utrudnieniami zmagać się będą mieszkańcy kilku osiedli w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Przerwy w dostawie energii elektrycznej pojawiają się w każdym tygodniu, lecz w różnych miejscach,

Fot. Stanisław Gazda

Dystrybutor energii elektrycznej (Enea) ogłosił listę kolejnych planowanych wyłączeń prądu. Zobaczcie, jakich osiedli dotyczy to w tym tygodniu.

Błonie

  • 11.07 (poniedziałek) w godz. 8:00-11:00: ulica Korczaka 3, 5, 11, Dmowskiego 5, 7, 9, 8, 10, 12, przedszkole.
  • 11.07 (poniedziałek) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic: Pogodna 2 do 22, 34, 42, Nasypowa 63, Słoneczna 26 do 46A, 21 do 23, Barwna 31, Huzarska 1 do 3, 7, Władysława Czwartego 2do 18B, 9 do 27, Czerwonego Krzyża 48 do 76, 37 do 69, Janickiego, Brzozogłowego 5 do 23, Ostroroga 18.

Czyżkówko

  • 12:07 (wtorek) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic: Wiejska 1 do 18, Grunwaldzka 180 do 204, 211 do 229, Łąkowa 1 do 28.

Osowa Góra

  • 12.07 (wtorek) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic: Wronia, Grunwaldzka 248 do 276, 273 do 287, 297, Kormoranów 31, 33, 51, 49, 59, Dzięciołowa 23, 25, 29, 35, 39, 43, 45, 47, 49, 63, 65, 71, 73, Kolibrowa 10 do 24, 33 do 57, Kukułcza 2 do 36, 3 do 33A, Motylowa 2 do 56, 9 do 57, Szpakowa 6 do 38, 7 do 37.

Flisy

  • 13.07 (środa) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic: Streicha, Kamińskiego, Mińska 9B do 48, Przy Parku, Mławska, Wodna, Studzienna, Czyste Pole, Źródlana 1 do 17.
  • 14.07 (czwartek) w godz. 8:00-13:00: w rejonie ulic: Makowiska 3, 9, 10, 32, Otorowo 28, 28A, 28B, 28C, 29, 41, Przepompownia Ścieków.

Miedzyń

  • 14.07 (czwartek) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic: Cieplicka 6 – 48, Grójecka 1 – 15, Pilska 1 – 15, Sanocka 1 – 11, Miedzyńska 1 – 15, Wałbrzyska 1 – 23, Trawnik 11, 15, Spacerowa 111 – 133, Maciejowicka 19 – 35, 48 – 56, Krotoszyńska 1 – 12, Jeleniogórska 1 – 21.
  • 14.07 (czwartek) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic: Głogowska 1 – 19, Grajewska 1 – 24, Tczewska 1 – 24, Spacerowa 39 – 77, Nakielska 138 – 237.
  • 15.07 (piątek) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic: Żytnia 9 – 25, Leszczyna 35, Warzywna, Zasobna, Zamiejska, Widok 84 – 98 (strona parzysta).

Szwederowo

  • 15.07 (piątek) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic: Goszczyńskiego 1, 3, Szkoła, basen.

Łęgnowo, Otorowo, Wypaleniska

  • 15.07 (piątek) w godz. 8:00-13:00: w rejonie ulic: Wypaleniska 29, Nowotoruńska 51, Prądocińska 1, 3, Toruńska 434D, 438, 440, Plątnowska 10, 11, 11A, 15, 21.

Powiązane treści