Bydgoszcz
24C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 5km/h NNW
H 24 • L 24
23C
Wt
19C
Sr
16C
Czw
20C
Pt
19C
Sob
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaLodowisko w Fordonie już otwarte! Kiedy będzie w Myślęcinku?
lodowisko
05.11.2015 | 18:44

Lodowisko w Fordonie już otwarte! Kiedy będzie w Myślęcinku?

Na zdjęciu: Jazda na łyżwach to atrakcja dla każdego.

Fot. wolny dostęp

Sezon jazdy na łyżwach rozpoczęty. Już można korzystać z lodowiska stworzonego na krytym boisku Szkoły Podstawowej nr 65 im. Czesława Tańskiego w Fordonie (ul. Duracza 7).

Ślizgawka czynna jest codziennie, lecz mieszkańcy miasta mogą korzystać z niej jedynie w godzinach popołudniowych. Wyjątkiem są weekendy, gdzie pierwsze wejście możliwe jest już o godz. 11:30. Od poniedziałku do piątku do godz. 14:00 odbywają się tam zajęcia szkolne. Dokładny grafik godzin otwarcia ogólnodostępnego znajduje się na stronie internetowej SP nr 65.

Ile kosztuje taka atrakcja? Bilety ulgowy można kupić już za 2 zł! Ceny pojedynczych wejściówek nie przekraczają kwoty 10 zł. W weekendy oraz święta bilety kosztują o złotówkę więcej niż w dni robocze.

Drugie lodowisko w Bydgoszczy, zlokalizowane w Myślęcinku, powstanie za około miesiąc. Operator lodowiska — Artur Sawa przewiduje, że obiekt zostanie otwarty na początku grudnia. Zapewnia on także, że ślizgawka będzie działała na takich samych zasadach, jak w ubiegłym roku. Cennik wejścia na taflę również nie ulegnie zmianie: bilet ulgowy kupimy za 4 zł, a za normalny zapłacimy 6 zł.

Powiązane treści