Bydgoszcz
7C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 7 • L 7
7C
Wt
5C
Sr
14C
Czw
11C
Pt
9C
Sob
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaLodowisko w Fordonie już otwarte! Kiedy będzie w Myślęcinku?
lodowisko
05.11.2015 | 18:44

Lodowisko w Fordonie już otwarte! Kiedy będzie w Myślęcinku?

Fani jazdy na łyżwach powinni naostrzyć swój sprzęt!

Na zdjęciu: Jazda na łyżwach to atrakcja dla każdego.

Fot. wolny dostęp

Sezon jazdy na łyżwach rozpoczęty. Już można korzystać z lodowiska stworzonego na krytym boisku Szkoły Podstawowej nr 65 im. Czesława Tańskiego w Fordonie (ul. Duracza 7).

Ślizgawka czynna jest codziennie, lecz mieszkańcy miasta mogą korzystać z niej jedynie w godzinach popołudniowych. Wyjątkiem są weekendy, gdzie pierwsze wejście możliwe jest już o godz. 11:30. Od poniedziałku do piątku do godz. 14:00 odbywają się tam zajęcia szkolne. Dokładny grafik godzin otwarcia ogólnodostępnego znajduje się na stronie internetowej SP nr 65.

Ile kosztuje taka atrakcja? Bilety ulgowy można kupić już za 2 zł! Ceny pojedynczych wejściówek nie przekraczają kwoty 10 zł. W weekendy oraz święta bilety kosztują o złotówkę więcej niż w dni robocze.

Drugie lodowisko w Bydgoszczy, zlokalizowane w Myślęcinku, powstanie za około miesiąc. Operator lodowiska — Artur Sawa przewiduje, że obiekt zostanie otwarty na początku grudnia. Zapewnia on także, że ślizgawka będzie działała na takich samych zasadach, jak w ubiegłym roku. Cennik wejścia na taflę również nie ulegnie zmianie: bilet ulgowy kupimy za 4 zł, a za normalny zapłacimy 6 zł.

Powiązane treści