Bydgoszcz
10C
Słonecznie
29% wilgotność
Wiatr: 8km/h E
H 10 • L 10
7C
Pt
5C
Sob
9C
Nd
11C
Pon
10C
Wt
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI„Lotos” zaprasza dziś do Świątecznego Stołu Pajacyka
Lotos dla PAH
05.12.2015 | 11:55

„Lotos” zaprasza dziś do Świątecznego Stołu Pajacyka

Gdy Ty się najesz, ktoś inny nie będzie głodny - taka jest idea dzisiejszej akcji PAH.

Na zdjęciu: Restauracja "Lotos" jako jedyna w Bydgoszczy od lat uczestniczy w akcji pomocy głodującym i niedożywionym dzieciom.

Fot. Stanisław Gazda

Czternasta edycja Świątecznego Stółu Pajacyka, to jednodniowa akcja charytatywna, w ramach której właściciele lokali gastronomicznych przekazują 10 procent z każdego rachunku na rzecz programu dożywiania dzieci w Polsce i na świecie Pajacyk, prowadzonego przez Polską Akcję Humanitarną.

W tym roku akcja odbywa się pod hasłem „Zjedz dobrze w dobrej sprawie”. Zjeść dobrze będzie można dzisiaj, w sobotę 5 grudnia, w 530 lokalach w całej Polsce, w tym w jednym w Bydgoszczy – w Restauracji „Lotos”.

-Naprawdę tylko my uczestniczymy w tej akcji? Trudno mi oceniać innych, ale „Lotos” już od kilku lat włącza się w tego typu działania PAH. Nieść pomoc potrzebującym, to wielka sprawa, choć tak niewiele potrzeba: u nas ktoś się naje, żeby ktoś inny nie był głodny. Cała filozofia. Stałych klientów zachęcamy, żeby szczególnie w tym dniu odwiedzili nasz lokal, ale przecież im więcej osób zasiądzie przy pajacykowym stole, tym więcej dzieci będzie mogło się cieszyć codziennym posiłkiem.– zachęca Agnieszka-Trybuła Rychlicka, pracownik Restauracji „Lotos” przy ul. Gdańskiej 109.

Podobne wpisy

Powiązane treści