Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 20 • L 20
20C
Pon
17C
Wt
19C
Sr
21C
Czw
25C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka kompletuje skład. Kapitan zostaje
Wojciech Jurkiewicz - ST (2)
21.06.2016 | 12:44

Łuczniczka kompletuje skład. Kapitan zostaje

Na zdjęciu: Wojciech Jurkiewicz

Fot. ST

Trwa kompletowanie składu na nowy sezon w Łuczniczce Bydgoszcz. We wtorek klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z Wojciechem Jurkiewiczem.

Wojciech Jurkiewicz wyrasta powoli na ikonę klubu. W Bydgoszczy 39-latek występuje bowiem od 2009 roku, gdy do ówczesnej Delecty przyszedł razem z m.in. świeżo upieczonymi mistrzami Europy Piotrem Gruszką i Pawłem Woickim oraz z Grzegorzem Szymańskim.

Przed tygodniem klub ogłosił powrót 22-letniego atakującego Bartosza Filipiaka, który przez ostatnie dwa lata występował w I-ligowej Victorii Wałbrzych. Wcześniej do zespołu dołączyli Piotr Sieńko, Mateusz Sacharewicz, Marcel Gromadowski, Mateusz Czunkiewicz i Igor Yudin, a nową umowę podpisał Wojciech Ferens. W Bydgoszczy nie zobaczymy już za to Murilo Radke, Grzegorza Kosoka, Michała Żurka, Nikodema Wolańskiego, Łukasza Wiese, Jakuba Jarosza, Michała Ruciaka i Bartosza Krzyśka oraz statystyka Roberta Kaźmierczaka.

Powiązane treści