Bydgoszcz
-7C
Lekkie opady śniegu
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H -7 • L -7
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka kompletuje skład. Kapitan zostaje
Wojciech Jurkiewicz - ST (2)
21.06.2016 | 12:44

Łuczniczka kompletuje skład. Kapitan zostaje

Wojciech Jurkiewicz nadal będzie reprezentował barwy Łuczniczki Bydgoszcz.

Na zdjęciu: Wojciech Jurkiewicz

Fot. ST

Trwa kompletowanie składu na nowy sezon w Łuczniczce Bydgoszcz. We wtorek klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z Wojciechem Jurkiewiczem.

Wojciech Jurkiewicz wyrasta powoli na ikonę klubu. W Bydgoszczy 39-latek występuje bowiem od 2009 roku, gdy do ówczesnej Delecty przyszedł razem z m.in. świeżo upieczonymi mistrzami Europy Piotrem Gruszką i Pawłem Woickim oraz z Grzegorzem Szymańskim.

Przed tygodniem klub ogłosił powrót 22-letniego atakującego Bartosza Filipiaka, który przez ostatnie dwa lata występował w I-ligowej Victorii Wałbrzych. Wcześniej do zespołu dołączyli Piotr Sieńko, Mateusz Sacharewicz, Marcel Gromadowski, Mateusz Czunkiewicz i Igor Yudin, a nową umowę podpisał Wojciech Ferens. W Bydgoszczy nie zobaczymy już za to Murilo Radke, Grzegorza Kosoka, Michała Żurka, Nikodema Wolańskiego, Łukasza Wiese, Jakuba Jarosza, Michała Ruciaka i Bartosza Krzyśka oraz statystyka Roberta Kaźmierczaka.

Powiązane treści