Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
33% wilgotność
Wiatr: 10km/h ENE
H -1 • L -1
-4C
Nd
-1C
Pon
-0C
Wt
4C
Sr
5C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka ma nowego trenera. Medalista olimpijski z Serbii
dragan_mihailovic_twitter
21.02.2017 | 19:54

Łuczniczka ma nowego trenera. Medalista olimpijski z Serbii

Nowy szkoleniowiec będzie miał okazję do debiutu już w środę.

Na zdjęciu: Serbski szkoleniowiec poprowadzi Łuczniczkę.

Fot. twitter.com/d_mihailovic

Dragan Mihailović został nowym trenerem Łuczniczki Bydgoszcz. We wtorek klub ogłosił podpisanie umowy z serbskim szkoleniowcem.

56-latek dotąd pracował w dawnej Jugosławii, Grecji, Francji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze, Kanadzie, Libanie, Bahrajnie i Finlandii, gdzie w minionym roku prowadził Raision Loimu.  Na igrzyskach w Atlancie, gdy Jugosławia zdobyła brązowy medal, był asystentem trenera Zorana Gajicia. Z Łuczniczką związał się umową do końca sezonu.

Największy dylemat polegał na tym, czy sprowadzać nowego trenera w tym momencie sezonu. Zdecydowaliśmy się na kandydaturę Dragana Mihailovicia. Zaproszenie do współpracy Dragana ma na celu sprawienie, aby w tym sezonie ugrać więcej, ale też rozważyć budowanie składu i filozofię zespołu na kolejne rozgrywki – mówi prezes Piotr Sieńko cytowany za oficjalną stroną klubu.

W piątek, w wygranym 3:2 meczu z MKS-em Będzin, zespół prowadził Marian Kardas, zaś wcześniej trenerem Łuczniczki był Piotr Makowski. Bydgoscy siatkarze zajmują obecnie 12. miejsce w tabeli, a w środę podejmą ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Początek spotkania o godz. 18.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail