H -10 • L -10
-13C
-12C
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka nadal bez punktów. Przegrała w Warszawie
Łuczniczka - Skra, Jacek Gil (12)
08.10.2016 | 18:20

Łuczniczka nadal bez punktów. Przegrała w Warszawie

Bydgoscy siatkarze nie są na początku sezonu w dobrej formie.

Na zdjęciu: Siatkarze Łuczniczki wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Nie wiedzie się siatkarzom Łuczniczki na początku tego sezonu. W sobotę nie ugrali nawet jednego seta w Warszawie.

Łuczniczka źle zaczęła spotkanie i przy stanie 1:5 Piotr Makowski zmuszony był wziąć czas. Przerwa niewiele jednak dała i w kolejnych akcjach warszawianie powiększali przewagę, ostatecznie triumfując w I partii 25:18. Drugi set zaczął się podobnie, bo tym razem szkoleniowiec bydgoszczan przerwał grę przy stanie 2:5. Później Łuczniczce szło już trochę lepiej, ale nie na tyle, aby pokonać warszawian w choć jednej partii. Druga odsłona zakończyła się wygraną podopiecznych trenera Bednaruka 25:20, a trzecia identycznym wynikiem.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Pawła Zagumnego. W najbliższy piątek bydgoszczanie podejmą Indykpol AZS Olsztyn.