Wiatr: 3km/h S
H -1 • L -1
-1C
-1C
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka poza podium w Warszawie. Teraz mecz ze Skrą
Łuczniczka-LOTOS - LG (44)
25.09.2016 | 20:24

Łuczniczka poza podium w Warszawie. Teraz mecz ze Skrą

W weekend Łuczniczka wystartowała w memoriale Zdzisława Ambroziaka.

Na zdjęciu: W czwartek siatkarze Łuczniczki zagrają we własnej hali ze Skrą Bełchatów.

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz mają za sobą występ w ostatnim turnieju przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi. Podopieczni Piotra Makowskiego grali w Warszawie w Memoriale Zdzisława Ambroziaka.

Pierwszego dnia memoriału Łuczniczka pokonała 3:1 Effectora Kielce. Pierwsze dwa sety były wyrównane i kończyły się wynikami 25:23 – najpierw dla bydgoszczan, a potem dla kielczan. W kolejnych dwóch partiach zdecydowanie lepsi byli już podopieczni Piotra Makowskiego, którzy triumfowali do 16 i 18.

W drugim meczu rywalem Łuczniczki była Asseco Resovia. Zawodnicy znad Brdy otworzyli mecz zwycięstwem 26:24, ale w kolejnych setach lepsi byli już rzeszowianie, którzy awansowali do finału. W niedzielnym spotkaniu o trzecie miejsce Łuczniczka także musiała uznać wyższość rywala – tym razem Lotosu Trefla Gdańsk.

W czwartek odbędzie się przedsezonowa prezentacja zespołu połączona z meczem towarzyskim ze Skrą Bełchatów. Nadal można nabywać bilety na to spotkanie w cenie 5 zł (grupowe), 10 zł (ulgowe) i 20 zł (normalne).

Memoriał Zdzisława Ambroziaka
Łuczniczka Bydgoszcz – Effector Kielce 3:1 (25:23, 23:25, 25:16, 25:18)
Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (26:24, 17:25, 16:25, 28:30)
Łuczniczka Bydgoszcz – Lotos Trefl Gdańsk 2:3 (26:24, 23:25, 24:26, 25:23,15:17)