Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
63% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 17 • L 17
20C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
25C
Pon
24C
Wt
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIŁuczniczka się zazieleni. Z okazji kiermaszu ogrodniczego
Hala Łuczniczka - LG

Łuczniczka się zazieleni. Z okazji kiermaszu ogrodniczego (16-17.04)

Tego wydarzenia nie powinny przegapić osoby zainteresowane tematyką ogrodową.

Na zdjęciu: To nie są pierwsze targi, które odbędą się w tej hali.

Fot. Leszek Grabowski

W nadchodzący weekend w hali Łuczniczka odbędzie się – już po raz 28 – Kiermasz Ogrodniczy „Dom-Ogród”. W imprezie weźmie udział kilkudziesięciu wystawców z całej Polski.

Co zaprezentują? Między innymi szeroką gamę kwiatów ogrodowych i domowych, a także drzew i krzewów owocowych; znajdzie się również miejsce dla sprzętu ogrodniczego, mebli ogrodowych, altan, architektury ogrodowej czy akcesoriów i niezbędnego wyposażenia.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas kiermaszu będzie można uzyskać fachowe porady z zakresu sadzenia i pielęgnacji roślin. Dodatkiem będzie obecność wystawców prezentujących wyroby regionalne – choćby promowaną w regionie kujawsko-pomorskim gęsinę. Z oferty targowej będzie można skorzystać zarówno w sobotę, jak i niedzielę (16-17 kwietnia). Hala Łuczniczka na Babiej Wsi będzie dostępna dla zainteresowanych tematyką ogrodową od godz. 10:00 do 17:00.

Kiermasze odbywają się dwa razy do roku (wiosną oraz jesienią) i od lat przyciągają zarówno liczne grono wystawców, jak i rzeszę odwiedzających. „Wszystko, co potrzebujesz do ogrodu bądź na działkę, dostępne będzie w jednym miejscu” – zachęcają organizatorzy.

Powiązane treści