Bydgoszcz
16C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 16 • L 16
19C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka spotka się z kibicami w Galerii Pomorskiej. Atrakcji nie zabraknie!
Konferencja_siatka_Łuczniczka_SG (9)
12.09.2017 | 20:29

Łuczniczka spotka się z kibicami w Galerii Pomorskiej. Atrakcji nie zabraknie!

W centrum handlowym pojawią się też siatkarze Skry Bełchatów.

Na zdjęciu: Siatkarze Łuczniczki spotkają się z kibicami w Galerii Pomorskiej.

Fot. SG

18 września wszyscy kibice Łuczniczki powinni udać się do Galerii Pomorskiej. Wzorem ubiegłego roku odbędzie się tam event z udziałem bydgoskiego zespołu i siatkarzy PGE Skry Bełchatów.

Wielkimi krokami zbliża się początek sezonu, więc jest do idealny moment, aby kibice mogli jak najlepiej poznać nasz nowy zespół. 18 września zapraszamy na event do Galerii Pomorskiej. Startujemy o godzinie 18:00 – informują w klubie.

W Galerii Pomorskiej pojawią się kapitan Łuczniczki Bydgoszcz –  Wojciech Jurkiewicz, najlepszy blokujący minionego sezonu Mateusz Sacharewicz, wychowanek Bartosz Filipiak, przyjmujący Metodi Ananiev oraz trener Jakub Bednaruk. PGE Skrę Bełchatów reprezentować będą m.in. brązowy medalista mistrzostw Europy – Srećko Lisinac, reprezentant Bułgarii Nikolay Penchev oraz Grzegorz Łomacz.

Co będzie czekać na kibiców w Galerii Pomorskiej?
Dla kibiców Łuczniczka zaplanowała liczne atrakcje m.in. konkursy, gdzie do wygrania będą klubowe gadżety, bilety na Mecz o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz prezentację zespołu, karnety na nowy sezon i wiele innych. Nagrody trafią do tych kibiców, którzy będą najlepsi w konkursach sprawdzających siatkarską wiedzę, jak i w zadaniach sprawnościowych.

Wydarzenie w Galerii Pomorskiej będzie też doskonałą okazją, aby bezpośrednio zadać pytania siatkarzom i trenerowi, zdobyć autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia. O część artystyczną zadbają Wolf Cheerleaders i formacja taneczna ze Studia Tańca Up2Excellence.

Dzień później Łuczniczka rozegra tradycyjny Mecz o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy połączony z prezentacją zespołu.

Powiązane treści