Bydgoszcz
16C
Burze
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 16 • L 16
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
22C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka zagra z outsiderem. Będzie przełamanie?
Michał Żurek - ST
08.12.2015 | 14:36

Łuczniczka zagra z outsiderem. Będzie przełamanie?

Na zdjęciu: Michał Żurek nie wystąpi w meczu z zespołem akademików.

Fot. ST

Siatkarze Łuczniczki staną przed szansą przełamania się po czterech kolejnych porażkach. W środę zmierzą się z AZS-em Częstochowa.

Podopieczni Piotra Makowskiego przeżywają w tym sezonie prawdziwą huśtawkę nastrojów. Zaczęli od dwóch niespodziewanych porażek, potem zanotowali dwa zwycięstwa, zaś w serii meczów z czołową czwórką poprzedniego sezonu nie zdobyli ani jednego punktu, a notowali momenty bardzo dobre (z Resovią, Skrą czy Jastrzębskim) oraz beznadziejne (spotkanie z Lotosem).

W środę bydgoszczanie zmierzą się z AZS-em Częstochowa, który zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Zespół prowadzony przez Michała Bąkiewicza zdobył jak dotąd cztery punkty i nie przypomina drużyny, która miała zapoczątkować odrodzenie klubu spod Jasnej Góry. Najbardziej znaną postacią w AZS-ie jest Rafael Redwitz, rozgrywający reprezentacji Francji, niegdyś związany z Resovią, gdy ta w 2010 roku detronizowała Skrę Bełchatów.

W meczu z częstochowianami nie wystąpi Michał Żurek. Libero przeszedł w ubiegłym tygodniu zabieg przepukliny i czeka go dłuższa przerwa. Podobnie jak w poprzednich meczach zastąpi go więc Tomasz Bonisławski.

Początek środowego starcia w hali Łuczniczka o godzinie 18:00.

Powiązane treści