Bydgoszcz
11C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 11 • L 11
5C
Sob
3C
Nd
5C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka znowu zmienia trenera. Tym razem znany Polak
Łuczniczka - Lotos Gdańsk - JG (6)
30.03.2017 | 11:35

Łuczniczka znowu zmienia trenera. Tym razem znany Polak

Dragan Mihailovic będzie prowadził zespół tylko do końca sezonu.

Na zdjęciu: Siatkarze Łuczniczki będą mieć nowego trenera.

Fot. Jacek Gil

Jak informuje Przegląd Sportowy, Jakub Bednaruk ma zostać nowym trenerem Łuczniczki Bydgoszcz. Na razie nie ma jeszcze oficjalnej informacji na ten temat.

Dla Łuczniczki obecny sezon jest katastrofalny. Bydgoszczanie najpierw pod wodzą Piotra Makowskiego plasowali się w dolnych rejonach tabeli, później wygrali jeden mecz pod wodzą Mariana Kardasa, a dowodzeni przez Dragana Mihailovicia przegrali wszystkie spotkania i spadli na przedostatnie miejsce w tabeli.

Jak informuje Przegląd Sportowy, od nowego sezonu Łuczniczkę ma prowadzić Jakub Bednaruk, który w ostatnich latach opiekował się AZS Politechniką Warszawską. Z drużyną osiągał dobre wyniki, a znany stał się też m.in. dzięki sporej aktywności w mediach. Latem w stolicy zastąpi go jednak Stephane Antiga. – Od kilku lat przyglądamy się pracy Kuby i bardzo szanujemy jego osiągnięcia. W Warszawie nigdy nie miał wybitnego zespołu, ale wyciskał z zawodników maksa. Ma też smykałkę do wyławiania talentów i potrafi pracować z młodymi ludźmi – komentuje w rozmowie z Przeglądem Sportowym prezes Piotr Sieńko. Oficjalnie zatrudnienia Bednaruka jednak nie potwierdził. Możliwe, że zrobi to na początku kwietnia.

W sobotę bydgoszczanie zagrają na wyjeździe w ostatnim meczu fazy zasadniczej z Jastrzębskim Węglem. Początek spotkania o godz. 14:45.

Powiązane treści