Bydgoszcz
20C
Słonecznie
72% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 20 • L 20
18C
Nd
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleLudzkie szczątki w psiej budzie. Znalezione przez strażaków
policja
09.05.2017 | 08:31

Ludzkie szczątki w psiej budzie. Znalezione przez strażaków

Na zdjęciu: Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana.

Fot. archiwum

W nocy z poniedziałku na wtorek strażacy zostali wysłani do pożaru psiej budy znajdującej się na terenie jednej z posesji przy ulicy Koronowskiej w Bydgoszczy. W środku palącego się obiektu znaleźli zwęglone ciało człowieka. 

Informację o ujawnieniu spalonych zwłok dotarła do policjantów chwilę po północy, o godzinie 00:13. Przekazali ją strażacy. – Na miejscu zostały przeprowadzone czynności pod nadzorem prokuratora. Dzisiaj na godziny poranne zostały zaplanowane oględziny z udziałem biegłego z dziedziny pożarnictwa – informuje st. asp. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Po podaniu opinii przez biegłego zapadnie decyzja o dalszych krokach dążących do rozwiązania tej sprawy. – Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana – dodaje st. asp. Kowalska. Wstępnie wiadomo, że był to mężczyzna, prawdopodobnie bezdomny. Wstępnie wykluczono, że do tragedii doszło z udziałem osób trzecich.

Powiązane treści