Bydgoszcz
8C
Opady
95% wilgotność
Wiatr: 8km/h WNW
H 8 • L 8
8C
Nd
7C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
8C
Czw
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesMaciej Orłoś przyjedzie do Bydgoszczy
orłoś
14.03.2016 | 14:42

Maciej Orłoś przyjedzie do Bydgoszczy

Dziennikarz będzie gościem specjalnym podczas inauguracji nowego biurowca IDEA Przestrzeń Biznesu.

Na zdjęciu: Maciej Orłoś kojarzony jest przede wszystkim z programem Teleespress

Fot.

W kwietniu zostanie otwarty nowy biurowiec wybudowany na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Jedną z atrakcji zorganizowanych w ramach inauguracji budynku IDEA Przestrzeń biznesu będzie spotkanie autorskie z Maciejem Orłosiem.

Dziennikarz znany jest z telewizyjnego programu informacyjnego Teleexspress, który prowadzi już od ponad 20 lat. Podczas wizyty w Bydgoszczy opowie o tym, jak występować i zabłysnąć. Spotkanie z nim odbędzie się 7 kwietnia w godz. 14:00 – 16:00 w jednym z pomieszczeń wspomnianego biurowca. Uczestniczyć w nim będą osoby, które wcześniej wyślą swoje zgłoszenie na adres mailowy [email protected]

Z kolei 8 kwietnia w biurowcu odbędą się warsztaty prowadzone nie tylko przez trenerów biznesu, ale również osoby zajmujące się trenowaniem głosu oraz umiejętności psychospołecznych. Łącznie odbędzie się 12 szkoleń. Dokładną rozpiskę warsztatów oraz godziny ich rozpoczęcia można znaleźć na stronie internetowej IDEA Przestrzeń Biznesu (www.ideapb.pl).

IDEA Przestrzeń Biznesu mieści się pod adresem ul. Bydgoskich Przemysłowców 6. Jest to innowacyjny i funkcjonalny biurowiec, w którym znajduje się ponad 4 tys. m² powierzchni biurowej,  sale konferencyjne, lunch bar i lobby recepcyjne, wielostanowiskowy garaż podziemny i naziemny oraz pełna infrastruktura dla rowerzystów: parkingi, szatnie i prysznice. Nowy budynek ma pełnić funkcję przyjaznej przestrzeni na różne działania.

 

Powiązane treści