Bydgoszcz
22C
Słonecznie
60% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 22 • L 22
21C
Wt
22C
Sr
28C
Czw
25C
Pt
18C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMaluję, bo lubię! Kobiece warsztaty malarskie z Anną Tomasik
kobieta w galerii, malują bo lubię
01.08.2017 | 09:43

Maluję, bo lubię! Kobiece warsztaty malarskie z Anną Tomasik

Galeria Pomorska zamieni się w prawdziwą pracownię malarską!

Na zdjęciu: Warsztaty odbędą się w najbliższą sobotę.

Fot. mat. prasowe

Już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia, Galeria Pomorska zamieni się w prawdziwą pracownię malarską! Wszystko to za sprawą Anny Tomasik, która poprowadzi warsztaty plastyczne „Maluję, bo lubię”.

Sobotnie spotkanie zapowiada się wyjątkowo interesująco. Zaproszona grupa Kobiet pełnych pasji – pozna ABC malarstwa olejnego. Z racji tego, że tematyka warsztatów jest bardzo obszerna – spotkanie będzie miało swoją kontynuację 9 września.

Podczas tych 2 dni, przepełnionych artystyczną atmosferą, omówione zostaną, między innymi, akcesoria malarskie i podstawowe techniki malarskie – a wszystkiemu będzie przyświecał 1 cel – obudzić w sobie ukryty talent plastyczny!

To spotkanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z malarstwem – mówi Anna Tomasik, która poprowadzi warsztaty malarskie. – Pobawimy się stylami i ikonami kultury. Pokażę, jak można namalować, np. Mona Lisę stylem Van Gogha – dodaje artystka.

Galeria Pomorska zapewni wszystkim uczestniczkom specjalistyczne materiały i akcesoria, a przede wszystkim opiekę merytoryczna i warsztatową profesjonalnego instruktora. Po warsztatach planowana jest wystawa prac Uczestniczek.

A co zrobić, aby dostać się na warsztaty? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.kobietawgalerii.pl i czekać na telefon potwierdzający zaproszenie. Zapraszamy!

kobieta_backDL 08 09-17

Powiązane treści