Bydgoszcz
13C
Słonecznie
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 13 • L 13
16C
Wt
16C
Sr
16C
Czw
14C
Pt
13C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMarihuana i amfetamina skonfiskowane przez policjantów
Narkotyki
27.09.2017 | 18:28

Marihuana i amfetamina skonfiskowane przez policjantów

Pokaźna ilość narkotyków nie trarfi do odbiorców.

Na zdjęciu: To tylko część narkotykowej "kolekcji".

Fot. Policja.

Policjanci z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości zakazanych substancji psychoaktywnych. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli marihuanę i amfetaminę. Teraz podejrzany za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Kryminalni z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy może posiadać zakazane środki psychoaktywne. Trop doprowadził ich do Fordonu. Na podstawie zebranych informacji wytypowali podejrzewanego i ustalili jego adres zamieszkania.

W poniedziałek (25.09.2017) rano policjanci przystąpili do realizacji i zatrzymali 23-latka, gdy wychodził z domu. Funkcjonariusze przeszukali jego mieszkanie. Tam znaleźli marihuanę i amfetaminę. Z zabezpieczonych środków można by było zrobić ponad 50 „działek” narkotyków. W mieszkaniu znajdowała się również waga elektroniczna do porcjowania oraz puste woreczki strunowe. 23-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Wczoraj (26.09.2017) podejrzany został doprowadzony do prokuratury. Oskarżyciel po jego przesłuchaniu zastosował wobec 23-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści