Bydgoszcz
-5C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 4km/h NE
H -5 • L -5
-4C
Pt
-6C
Sob
-7C
Nd
-10C
Pon
-6C
Wt
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaMaturzyści zaproszeni na Salon
Targi maturalne
06.09.2017 | 12:12

Maturzyści zaproszeni na Salon

Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - to największa w Polsce kampania edukacyjno-informacyjna.

Na zdjęciu: Jaką szkołę wyższą wybrać? Oto jest pytanie!

Fot. Stanisław Gazda

14 i 15 września na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odbędzie się Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów.

Prezentacje na temat matury 2018, spotkania z uczelniami oraz konsultacje doradców zawodowych – to wszystko dziać się będzie w ramach tegorocznej, jedenastej już edycji Salonu Maturzystów Perspektywy 2017 – największej w Polsce kampanii edukacyjno-informacyjnej, która co roku we wrześniu odbywa się w głównych ośrodkach akademickich naszego kraju. W każdej edycji bierze udział około 130 tysięcy uczniów ostatnich klas liceów i techników, a także nauczycieli i doradców zawodowych oraz rodziców.

Salon Maturzystów to miejsce, gdzie uczniowie mogą porozmawiać z przedstawicielami uczelni z całego kraju, poznać ofertę szkół wyższych, nowe kierunki, warunki studiowania, perspektywy zatrudnienia. Taki bezpośredni kontakt zdecydowanie ułatwia podjęcie kluczowych w dalszym życiu decyzji dotyczących kształcenia i budowania ścieżki kariery. Podczas Salonu maturzyści mogą także skorzystać z konsultacji doradców zawodowych i wziąć udział w licznych warsztatach

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail