Bydgoszcz
5C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 1km/h WSW
H 5 • L 5
15C
Pon
12C
Wt
15C
Sr
9C
Czw
11C
Pt
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokaleMcDonald’s otworzy lokal na dworcu Bydgoszcz Główna!
Eltra i Dworzec PKP_SG (11) (Copy)
20.12.2017 | 14:58

McDonald’s otworzy lokal na dworcu Bydgoszcz Główna!

PKP potwierdza nieoficjalne informacje o otwarciu nowej restauracji znanej sieci fastfood.

Na zdjęciu: McDonald's powstanie w niezagospodarowanym lokalu tuż obok drogerii Hebe.

Fot. Stanisław Gazda

Potwierdziliśmy informacje, które pojawiły się na forum Skyscrapercity – na poziomie 0 budynku dworca Bydgoszcz Główna niebawem powstanie McDonald’s.

W sobotę na terenie dworca rozdawano ulotki z mapą obiektu. Pojawiła się na niej informacja, że w lokalu między apteką a drogerią Hebe na poziomie 0 ma znaleźć się restauracja popularnej sieci. Zdjęcie mapki pojawiło się na forum Skyscrapercity (wrzucił je użytkownik Janek675).

Zapowiedź otwarcia nowego lokalu wzbudziła spore zainteresowanie. Niedawno w budynku dworca zamknięto bar oferujący obiady. Od tej pory ofertę gastronomiczną obiektu stanowiły jedynie kawiarnia, zapiekarnia i cukiernia. Informacje o nowym najemcy potwierdziliśmy w wydziale prasowym PKP S.A.

Tak, podpisano umowę w tej sprawie. Obecnie trwają prace projektowe – przekazał Tomasz Leś z biura komunikacji i promocji PKP.

Niebawem do budynku dworca wprowadzi się też Media System. Firma wynajęła przestrzeń biurową o powierzchni 1700 mkw. na poziomie +1. Aktualnie trwa adaptacja pomieszczeń, w których spółka będzie miała swoją główną siedzibę.

Powiązane treści