Bydgoszcz
21C
Słonecznie
56% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 21 • L 21
19C
Wt
19C
Sr
20C
Czw
22C
Pt
22C
Sob
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMedyczne Środy wracają w marcu. Zaproponuj temat
Medyczna Środa_1200x800
19.01.2016 | 10:44

Medyczne Środy wracają w marcu. Zaproponuj temat

Na zdjęciu: Plakaty ostatnich edycji Medycznej Środy.

Fot. Stanisław Gazda

Nauczyciele akademiccy zaproszeni zostali do udziału w tworzeniu dziewiętnastej już odsłony „Medycznej Środy”. Głos zainteresowanych, czyli słuchaczy wykładów, powinien być niemniej ważny – dlatego sugerujemy, by zgłaszać organizatorom tematy zagadnień, które powinny być poruszone podczas ogólnodostępnych prelekcji.

Ich adresatami są mieszkańcy naszego regionu, którzy zgodnie z tradycją, liczą na kolejną dawkę medycznej wiedzy. Cykl wykładów cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od ponad dziewięciu lat, co niewątpliwie przyczynia się nie tylko do popularyzacji medycyny, poszerzenia w społeczeństwie znajomości specjalistycznych zagadnień, ale też do promocji uczelni medycznej w mieście i regionie.

„Medyczna Środa” ruszy już w marcu 2016. Tradycyjnie wykłady potrwają 45 minut, a po każdym z nich uczestnicy będą mieli czas na pytania i dyskusję z prowadzącym.

Propozycje tematów można przesyłać do 31 stycznia br.
na adres e-mail: promocja@cm.umk.pl

Powiązane treści