Bydgoszcz
22C
Niebo częściowo zachmurzone
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 22 • L 22
25C
Sob
22C
Nd
24C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMeksyk w Bydgoszczy. Stand-up Wojciecha Cejrowskiego
????????????????????????????????????
15.03.2016 | 15:30

Meksyk w Bydgoszczy. Stand-up Wojciecha Cejrowskiego

Na zdjęciu: Wojciech Cejrowski podczas jednego ze swoich występów.

Fot. wikipedia / fot. Archeo16

W maju do Bydgoszczy ponownie przyjedzie jeden z najbardziej znanych dziennikarzy i podróżników – Wojciech Cejrowski. Tym razem jego stand-up nosi tytuł „Ale Meksyk!”.

Podczas tego spotkania na pewno nie zabraknie emocji i wrażeń. Oprócz występu w stylu amerykańskim (tzw. stand-up comedy), dziennikarz opowie o swoich przygodach i podróżach, pokaże fotografie wykonane podczas wyjazdów. Będzie można również zakupić książkę Cejrowskiego, która zostanie podpisana przez autora. Ponadto każdy uczestnik spotkania będzie mógł zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z podróżnikiem.

Spotkanie odbędzie się 23 maja 2016 r. o godz. 19:00 w Multikinie w Bydgoszczy. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Informacja o nim pojawiła się już w grudniu ubiegłego roku, a bilety rozeszły się w bardzo szybkim tempie. Jednak zdeterminowanym osobom może uda się odkupić bilet od kogoś, kto będzie musiał zrezygnować z udziału w wydarzeniu.

Powiązane treści