Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -5 • L -5
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMESS w XOXO
Mess znaczy moda
02.11.2015 | 17:08

MESS w XOXO

XOXO (Ksokso), to coś więcej niż tylko klimatyczna knajpka przy ul. Mostowej 1.

Na zdjęciu: Młodzi, świadomi mody na pewno znajdą na pokazie coś dla siebie.

Fot. Materiały organizatora

Właściciel XOXO dotrzymuje danego słowa. Przed otwarciem lokalu zapowiadał, że wpisze  się on w miasto, w klimat tego szczególnego miejsca, jakim jest Stary Rynek i że dla mieszkańców Bydgoszczy XOXO będzie nie tylko kolejnym punktem na gastronomicznej mapie miasta. Właśnie dlatego obiecał, iż znajdzie się w nim miejsce na obrazy młodych bydgoskich artystów, dla street artu, dla młodych kreatorów mody…

Już w najbliższy czwartek (5 listopada) od godziny 20.00 w XOXO zagości moda w wyjątkowym stylu. W programie między innymi:
– premierowy display najnowszej kolekcji ubrań marki Project MESS Martyny Drozdowskiej – street & casual 2015
– visual & backstage z ostatniej sesji
– lookbook z fotografiami Natalii Kuligowskiej
– Familia Sztos, czyli Czaro-melanżownicy na żywo
Muzykę w dobrym guście zapoda DJ Grzana (Hip-hop / Soul / Rap / R&B).

Project MESS – marka założona przez Martynę Drozdowską w 2014 roku. Ubrania są pełne żywych, energetyzujących kolorów, limitowanych printów i wyjątkowych cięć. Nie mogą pozostawić nikogo niezauważonym, stąd też niezwykła popularność marki wśród młodych, świadomych mody kobiet i mężczyzn kochających casual/owe, streetwear/owe i oryginalne formy. Użyte w kolekcjach printy są często stricte limitowane, dlatego warto się spieszyć z zakupem.

Powiązane treści