Bydgoszcz
24C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 24 • L 24
22C
Nd
25C
Pon
24C
Wt
27C
Sr
28C
Czw
Metropolia BydgoskaFOTORELACJEMetropolia świętowała pierwsze urodziny! [ZDJĘCIA]
17.12.2016 | 20:23

Metropolia świętowała pierwsze urodziny! [ZDJĘCIA]

W ubiegłym tygodniu odbyła się gala urodzinowa MetropoliiBydgoskiej.pl

Zdjęcia: Jacek Gil

Posłowie i radni ze wszystkich ugrupowań, przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy, szkolnictwa wyższego oraz biznesu… Mimo że goście gali z okazji pierwszych urodzin portalu www.metropoliabydgoska.pl byli bardzo różnorodni, to łączyło ich przychylne podejście do idei silnej, metropolitalnej Bydgoszczy. Uroczystość podsumowująca pierwszy rok działalności serwisu odbyła się 9 grudnia w hotelu Holiday Inn.

Otwartość na współpracę i życzliwość z Państwa strony pozwoliły nam w mijających dwunastu miesiącach, a mam nadzieję, że pozwolą również w przyszłości, rozwijać ideę metropolitalnej Bydgoszczy, umacniać jej pozycję na arenie krajowej, a także dostarczać mieszkańcom miasta  nad Brdą oraz jego naturalnym partnerom – ościennym gminom oraz powiatom, najważniejsze informacje z regionu – dziękował zebranym Eryk Dominiczak, redaktor naczelny portalu. – To był dla nas bardzo pracowity okres. W niespełna rok udało nam się przyciągnąć 150 tysięcy internautów w skali miesiąca, doprowadzić do cyklicznego wydawania pisma o nakładzie 50 tysięcy egzemplarzy, a także przygotować aż 5 tysięcy artykułów na tematy związane z naszym miastem – dodał Dawid Gulczyński, dyrektor generalny i współwłaściciel Grupy Enjoy Media, firmy zarządzającej portalem.

Specjalne podziękowania dla redakcji serwisu złożyli w imieniu prezydenta Rafała Bruskiego Kazimierz Drozd, wiceprzewodniczący Rady Miasta oraz Michał Sztybel, doradca prezydenta. – Nie jestem w stanie dziękować jak niektórzy politycy na 25-leciu jednej z rozgłośni radiowych, ale dobrze że jesteście, bo bez dyskusji, często trudnej, nie może być mowy o rozwoju miasta – mówił Michał Sztybel.

Integralną częścią spotkania była licytacja obrazków przygotowanych przez podopiecznych Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Całość pozyskanej kwoty, a ta wyniosła ponad 2 tysiące złotych, przeznaczona została na wsparcie dla wychowanków ośrodka.

Powiązane treści