Bydgoszcz
-3C
Słonecznie
68% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -3 • L -3
6C
Nd
6C
Pon
8C
Wt
9C
Sr
7C
Czw
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaMetropoliaBydgoska.PL zaprasza na debatę kandydatów na prezydenta Bydgoszczy!
wybory na prezydenta Bydgoszczy 2018
14.09.2018 | 12:08

MetropoliaBydgoska.PL zaprasza na debatę kandydatów na prezydenta Bydgoszczy!

Debata odbędzie się 11 października na terenie kampusu UKW. Będzie transmitowana na żywo w internecie.

Na zdjęciu: Jak dotąd chęć walki o urząd prezydenta Bydgoszczy wyrazili (od lewej): Rafał Bruski, Tomasz Latos, Anna Mackiewicz, Paweł Skutecki oraz Marcin Sypniewski.

Fot. MetropoliaBydgoska.PL

W czwartek, 11 października, a więc na nieco ponad tydzień przed głosowaniem w pierwszej turze wyborów na prezydenta Bydgoszczy, w Auli Atrium na terenie kampusu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ulicy Chodkiewicza odbędzie się debata z udziałem wszystkich kandydatów na to stanowisko. Jej organizatorem jest redakcja MetropoliaBydgoska.PL.

Udział w debacie zadeklarowali wszyscy kandydaci, którzy do tej pory wyrazili chęć udziału w wyborach na prezydenta Bydgoszczy (kolejność alfabetyczna): Rafał Bruski, Tomasz Latos, Anna Mackiewicz, Paweł Skutecki oraz Marcin Sypniewski. Ostateczna lista gości będzie znana oczywiście dopiero 26 września, gdy upłynie termin zgłaszania przez komitety wyborcze nazwisk kandydatów – w debacie będą mogli wziąć udział wyłącznie uczestnicy wyborów na prezydenta.

Dwugodzinna debata będzie podzielona na kilka segmentów – gospodarka, komunikacja, infrastruktura, sport i turystyka, inwestycje oraz kultura i społeczeństwo. Później przyjdzie czas na wzajemne pytania kandydatów oraz pytania od widzów.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc dystrybucja bezpłatnych wejściówek będzie prowadzona wielokanałowo – w środowiskach biznesowych, akademickich, wśród samorządowców, a także Czytelników MetropoliaBydgoska.PL. O liczbie dostępnych zaproszeń poinformujemy w przyszły piątek, 21 września w papierowym wydaniu MetropoliaBydgoska.PL oraz na naszym portalu. Aby zapewnić udział jak największej liczby osób w debacie, cały jej przebieg będzie transmitowany na żywo na portalu oraz na fanpage’u naszej redakcji.

Co? Debata kandydatów na prezydenta miasta Bydgoszczy
Kiedy? 11 października (czwartek), godz. 18:00
Gdzie? Aula Atrium, kampus UKW przy ulicy Chodkiewicza 30

Transmisja na żywo będzie dostępna na MetropoliaBydgoska.PL oraz na stronie naszego portalu i czasopisma na Facebooku.


Powiązane treści