Bydgoszcz
15C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 15 • L 15
16C
Nd
15C
Pon
17C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMężczyzna nie zamknął samochodu przy Długiej. Został okradziony
????????????????????????????????????
22.08.2017 | 14:38

Mężczyzna nie zamknął samochodu przy Długiej. Został okradziony

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. wikipedia

Policjanci zatrzymali 32-latka, który włamał się do samochodu zaparkowanego przy ul. Długiej. Właściciel auta nie zamknął pojazdu.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu, gdy policjanci ze Szwederowa ustalili, że dobrze im znany 32-latek najprawdopodobniej ukradł pieniądze. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że włamał się do zaparkowanego samochodu i wziął znaczną ilość gotówki.

Przypuszczenia potwierdziły się, gdy pokrzywdzony przyszedł zgłosić kradzież pieniędzy. Jak się okazało, 32-latek idąc ulicą Długą łapał za klamki zaparkowanych pojazdów aż napotkał niezamknięty samochód. Wszedł do forda, splądrował jego wnętrze i zabrał pieniądze

Następnego dnia kryminalni namierzyli i zatrzymali 32-latka, a chwilę później zatrzymana została jego 61-letnia matka. Okazało się, że  pomagała synowi stojąc na czatach. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy z bydgoskiego Szwederowa przedstawili im zarzut kradzieży. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Powiązane treści