Bydgoszcz
-10C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H -10 • L -10
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMężczyzna podejrzany o zabójstwo zatrzymany. Miał utopić partnerkę w wannie
137-141873
13.06.2016 | 13:56

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo zatrzymany. Miał utopić partnerkę w wannie

W czwartek mężczyzna zgłosił śmierć partnerki i uciekł przed przybyciem służb ratowniczych.

Na zdjęciu: Mężczyzna został w piątek zatrzymany.

Fot. mat. prasowe policji

Bydgoscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. 47-latek zgłosił w czwartek śmierć partnerki i uciekł z mieszkania, zanim przybyły służby ratownicze.

W czwartek po godzinie 19:00 pogotowie ratunkowe otrzymało informację o zgonie kobiety w jednym z mieszkań na Bartodziejach. Z relacji zgłaszające wynikało, że jego 48-letnia partnerka utopiła się w wannie. Gdy służby ratunkowe pojawiły się na miejscu, mężczyzny już nie było.

Wstępne badania przeprowadzone podczas sekcji zwłok wykazały, że przyczyną śmierci kobiety było utonięcie. W piątek rano policjanci namierzyli 47-letniego zgłaszającego na terenie Białych Błot. W czasie zatrzymania mężczyzna był pijany. W następnych dniach został przesłuchany przez prokuratora oraz usłyszał zarzut zabójstwa, a sąd przychylił się do wniosku o trzymiesięczny areszt. Zatrzymanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Powiązane treści