Bydgoszcz
23C
Słonecznie
49% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 23 • L 23
19C
Wt
19C
Sr
20C
Czw
25C
Pt
20C
Sob
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMężczyzna podejrzany o zabójstwo zatrzymany. Miał utopić partnerkę w wannie
137-141873
13.06.2016 | 13:56

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo zatrzymany. Miał utopić partnerkę w wannie

Na zdjęciu: Mężczyzna został w piątek zatrzymany.

Fot. mat. prasowe policji

Bydgoscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. 47-latek zgłosił w czwartek śmierć partnerki i uciekł z mieszkania, zanim przybyły służby ratownicze.

W czwartek po godzinie 19:00 pogotowie ratunkowe otrzymało informację o zgonie kobiety w jednym z mieszkań na Bartodziejach. Z relacji zgłaszające wynikało, że jego 48-letnia partnerka utopiła się w wannie. Gdy służby ratunkowe pojawiły się na miejscu, mężczyzny już nie było.

Wstępne badania przeprowadzone podczas sekcji zwłok wykazały, że przyczyną śmierci kobiety było utonięcie. W piątek rano policjanci namierzyli 47-letniego zgłaszającego na terenie Białych Błot. W czasie zatrzymania mężczyzna był pijany. W następnych dniach został przesłuchany przez prokuratora oraz usłyszał zarzut zabójstwa, a sąd przychylił się do wniosku o trzymiesięczny areszt. Zatrzymanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Powiązane treści