Bydgoszcz
15C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 15 • L 15
22C
Nd
19C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMężczyzna poszukiwany listem gończym został złapany po kolejnym złamaniu prawa
IMG_9841
25.01.2016 | 22:41

Mężczyzna poszukiwany listem gończym został złapany po kolejnym złamaniu prawa

Na zdjęciu: Policjanci nie dali się oszukać i poznali prawdziwą tożsamość mężczyzny.

Fot. materiały prasowe / KWP w Bydgoszczy

Zaledwie trzy godziny zajęło policjantom odkrycie i znalezienie mężczyzny podejrzanego o rozbój. 22-latek jednak miał wspólnika, który wciąż nie został zatrzymany.

Mężczyźni napadli na jeden ze sklepów przy ulicy Gajowej w Bydgoszczy. W sobotni (23.01) wieczór weszli do lokalu i sterroryzowali ekspedientkę. Jeden ze sprawców użył przemocy i przytrzymał kobiety, a w tym samym czasie jego towarzysz zrabował kasetkę z pieniędzmi. Następnie obaj uciekli. Jednak wiadomość o rabunku szybko dotarła do policjantów z bydgoskiego Śródmieścia, którzy pojawili się na miejscu, by zebrać informacje i wytypować podejrzanych.

Po trzech godzinach udało się odnaleźć jednego ze sprawców, który próbował oszukać funkcjonariusz podając fałszywe dane osobowe. Nie udało mu się to, gdyż policjanci znali 22-latka, który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śródmiejscy śledczy postawili mu zarzut rozboju. Odpowie on również za podanie fałszywych danych osobowych. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni wciąż próbują znaleźć drugiego ze sprawców.

Powiązane treści