Bydgoszcz
1C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 1 • L 1
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
8C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleMiał złamane serce i chciał utopić się w jeziorze
policja1
25.07.2018 | 12:07

Miał złamane serce i chciał utopić się w jeziorze

Na zdjęciu: Funkcjonariusze policji uratowali niedoszłego samobójcę

Fot. mat. prasowe

Pijany inowrocławianin chciał utopić się w jeziorze z powodu zawodu miłosnego. Trafił jednak na czujnych policjantów z Bydgoszczy.

Uwagę funkcjonariuszy policji z oddziału prewencji przykuł w Przyjezierzu w niedzielę, 22 lipca o 4:00 nad ranem zapłakany mężczyzna, który wyszedł z klubu i usiadł na chodniku. Policjanci próbowali mu pomóc, ale ten zaczął oddalać się w kierunku plaży.

Był zdesperowany na tyle, że nie zdejmując ubrania wszedł do jeziora i zanurzył się od razu pod jego taflę. Będący na patrolu sierżanci Sebastian Stawicki i Tomasz Szkudlarek wskoczyli za nim do wody i wyciągnęli go na brzeg. Nie oddychał. Podjęta natychmiast resuscytacja krążeniowo-oddechowa przywróciła świadomość 21-letniemu mężczyźnie.

Jak wynika z badania stanu trzeźwości, niedoszły, na szczęście, topielec miał półtora promila alkoholu we krwi. W takim stanie trafił do szpitala pod obserwację.


Powiązane treści