Bydgoszcz
12C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 12 • L 12
13C
Czw
14C
Pt
14C
Sob
14C
Nd
8C
Pon
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesMiędzynarodowe targi zagoszczą wiosną w Bydgoszczy
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
16.08.2016 | 18:44

Międzynarodowe targi zagoszczą wiosną w Bydgoszczy

Bydgoszcz w kwietniu będzie gospodarzem potężnych targów branżowych.

Na zdjęciu: Miejscem targów będzie Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

Fot. Stanisław Gazda

Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. zorganizują w przyszłym roku w Bydgoszczy Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Impreza odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2017r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Bydgoszcz nieprzypadkowo została wybrana na gospodarza tej poważnej branżowej imprezy. Nasz region od lat przoduje w dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Polsce i Europie. Nie bez powodu też nazywany jest polską doliną narzędziową. Działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem.

Targi kooperacyjne INNOFORM będą znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

Do uczestnictwa w targach zaproszeni są właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną zakładów wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w swoich zakładach produkcyjnych.  Oferta skierowana jest do  wszystkich gałęzi przemysłu, w tym: metalowego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, AGD, spożywczego, medycznego, chemicznego, farmaceutycznego oraz opakowaniowego.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, seminariów, szkoleń oraz pokazów firm. W specjalnie przygotowanej przestrzeni targowej – Strefie Wiedzy – zwiedzający będą mogli zapoznać się praktycznymi pokazami najnowszych branżowych osiągnięć.

Powiązane treści