Bydgoszcz
22C
Słonecznie
37% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 22 • L 22
21C
Sr
27C
Czw
19C
Pt
16C
Sob
19C
Nd
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyMiesiąc na siłowni za darmo. Zdobądź karnet do Maximusa [KONKURS]
maximus
06.04.2017 | 12:38

Miesiąc na siłowni za darmo. Zdobądź karnet do Maximusa [KONKURS]

Na zdjęciu: Na siłowni nie brakuje również przedstawicielek płci pięknej.

Fot. MP

Już wkrótce kilku naszych czytelników będzie mogło przez cały miesiąc zupełnie za darmo korzystać ze sprzętu znajdującego się w klubie fitness Maximus. Co zrobić, aby stać się jednym z nich?

Siłownia mieszcząca się przy ulicy Chabrowej 8 na bydgoskich Wyżynach oferuje dwie sale treningowe oraz przestronną salę siłową. Ponadto w klubie znajduje się gabinet masażu oferujący usługi kosmetyczno-terapeutyczne, sauna oraz sklep z odżywkami. Klub otwarty jest w następujących godzinach: poniedziałek-piątek od 7:00 do 22:00, w sobotę od 8:00 do 18:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00. Więcej informacji o klubie na jego stronie internetowej www.maximus-klub.pl.

Zdobycie miesięcznego karnetu umożliwi udział konkursie organizowanym na naszym portalu. Polega on na przesłaniu prawidłowej odpowiedzi na następujące pytanie: W jakim sporcie Robert „Maximus” Szczepański odnosił największe sukcesy? 

Prawidłową odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule maila powinno pojawić się hasło „MAXIMUS”, natomiast w jego treści, oprócz odpowiedzi na pytanie, trzeba podać swoje imię i nazwisko.

Na zgłoszenia czekamy do piątku do godziny 20:00. Zwycięzców o fakcie wygranej i sposobie odbioru nagród poinformujemy w e-mailach zwrotnych.

 

Powiązane treści