Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
92% wilgotność
Wiatr: 9km/h W
H 3 • L 3
0C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-3C
Wt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyMiesięczny karnet do Maximusa może być Twój [KONKURS]
maximus
08.09.2016 | 14:48

Miesięczny karnet do Maximusa może być Twój [KONKURS]

Konkurs zakończy się jutro, 9 września.

Na zdjęciu: Maximus w swojej kadrze trenerskiej posiada mistrzów dyscyplin takich jak kulturystyka, fitness a także strong man.

Fot. MP

Pięć osób już wkrótce będzie mogło przez miesiąc ćwiczyć za darmo w klubie fitness Maximus. Jak uzyskać taką możliwość?

Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez nasz portal we współpracy z klubem fitness Maximus. Do zdobycia jest pięć miesięcznych karnetów. By wygrać jeden z nich należy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło MAXIMUS, natomiast w treści maila podać swoje imię i nazwisko.

Zakończenie konkursu nastąpi jutro (9 września) o godz. 20:00. Do zwycięzców wysłane zostaną wiadomości mailowe.

Klub fitness Maximus mieści się przy ul. Chabrowej 8 na bydgoskich Wyżynach. W lokalu znajdują się m.in. dwie sale treningowe, przestronna sala siłowa, gabinet masażu oferujący usługi kosmetyczno-terapeutyczne, sauna i sklep z odżywkami. Zdobywcy karnetów będą mogli ćwiczyć w godzinach otwarcia klubu: poniedziałek-piątek od 7:00 do 22:00, w sobotę od 8:00 do 18:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00. Więcej informacji o klubie na jego stronie internetowej www.maximus-klub.pl.

Powiązane treści