Bydgoszcz
16C
Burze
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 16 • L 16
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
22C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyMiesięczny karnet do Maximusa może być Twój [KONKURS]
maximus
08.09.2016 | 14:48

Miesięczny karnet do Maximusa może być Twój [KONKURS]

Na zdjęciu: Maximus w swojej kadrze trenerskiej posiada mistrzów dyscyplin takich jak kulturystyka, fitness a także strong man.

Fot. MP

Pięć osób już wkrótce będzie mogło przez miesiąc ćwiczyć za darmo w klubie fitness Maximus. Jak uzyskać taką możliwość?

Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez nasz portal we współpracy z klubem fitness Maximus. Do zdobycia jest pięć miesięcznych karnetów. By wygrać jeden z nich należy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło MAXIMUS, natomiast w treści maila podać swoje imię i nazwisko.

Zakończenie konkursu nastąpi jutro (9 września) o godz. 20:00. Do zwycięzców wysłane zostaną wiadomości mailowe.

Klub fitness Maximus mieści się przy ul. Chabrowej 8 na bydgoskich Wyżynach. W lokalu znajdują się m.in. dwie sale treningowe, przestronna sala siłowa, gabinet masażu oferujący usługi kosmetyczno-terapeutyczne, sauna i sklep z odżywkami. Zdobywcy karnetów będą mogli ćwiczyć w godzinach otwarcia klubu: poniedziałek-piątek od 7:00 do 22:00, w sobotę od 8:00 do 18:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00. Więcej informacji o klubie na jego stronie internetowej www.maximus-klub.pl.

Powiązane treści