Bydgoszcz
-4C
Niebo częściowo zachmurzone
95% wilgotność
Wiatr: 4km/h NE
H -4 • L -4
-5C
Czw
-4C
Pt
-5C
Sob
-5C
Nd
-9C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMobilny monitoring znowu w akcji. Policyjne działania na ulicy Fordońskiej [ZDJĘCIA]
mobilny_monitoring_fordonska_KWP_002
04.06.2017 | 12:31

Mobilny monitoring znowu w akcji. Policyjne działania na ulicy Fordońskiej [ZDJĘCIA]

Działania prowadzili funkcjonariusze z bydgoskiej drogówki...

Na zdjęciu: Mobilne Centrum Monitoringu zostało użyte na terenie miasta już kolejny raz.

Fot. KWP Bydgoszcz

Niestosowanie się do wskazań sygnalizacji świetlnej to jedno z najczęściej popełnianych, i to zarówno przez kierowców, jak i przez pieszych, wykroczeń. W miniony czwartek policjanci wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu, aby dokumentować je u zbiegu ulic: Fordońskiej oraz Fabrycznej.

CZYTAJ TAKŻE: Wielki Brat znowu w akcji. W centrum miasta posypały się mandaty [ZDJĘCIA]

Dzięki kamerom funkcjonariusze bydgoskiej „drogówki” mieli możliwość rozliczania osób, które łamały przepisy w jednym z newralgicznych miejsc, gdzie krzyżuje się trasa łącząca centrum miasta z Fordonem oraz dojazd do licznych punktów i centrów handlowych. W czwartek przed południem MCM wychwytywało kierowców ignorujących światła, a kilkaset metrów dalej patrol zatrzymywał ich, wyciągając konsekwencje wobec niezdyscyplinowanych zmotoryzowanych.

Była to kolejna odsłona akcji, gdzie policjantom w pracy pomagały kamery. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu prowadzili oni podobne działania w rejonie placu Poznańskiego oraz ulicy Grunwaldzkiej. Mandatami za każdym razem ukaranych zostaje od kilku do kilkunastu osób.

Wydział Ruchu Drogowego zapowiada kontynuację akcji na terenie Bydgoszczy.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail