Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIModel Search Fashion TV: Karuzela ruszyła! [ZDJĘCIA]
DSC_0009 (Copy)
16.09.2017 | 11:10

Model Search Fashion TV: Karuzela ruszyła! [ZDJĘCIA]

Trampolina do kariery?

Na zdjęciu: Na początek rejestracja...

Fot. Stanisław Gazda

Punktualnie o godzinie 10.00 w Focus Mall rozpoczął się casting do wielkiej kariery w Fashion TV. W Bydgoszczy wyłoniona zostanie trójka finalistów, która za dwa tygodnie w Warszawie reprezentować będzie nasze miasto na wielkim finale.

Kandydatki i kandydaci po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego odbierają numerki rejestracyjne. Następnie trafiają do sekcji mierzenia wymiarów, robione są im pierwsze zdjęcia. Później dziewczęta założą szpilki i według numerków rejestracyjnych ustawią się w kolejkę na backstage. Po wejściu na scenę trzeba iść do końca wybiegu, pokazać swój numerek, podejść do mikrofonu i się przedstawić. Kolejny element, to selfie przy ściance konkursowej.

To będzie bardzo pracowity dzień dla przyszłych gwiazd modowych wybiegów. Pod kierunkiem choreografa Antonio czeka je m.in. nauka chodzenia po wybiegu.

Będzie pokaz mody, będzie występ gwiazdy wieczoru, no i o godzinie 19.00 Gala Finałowa podczas której ogłoszone zostaną nazwiska osób, które dostaną propozycję kontraktu lub udziału w pokazie mody/sesji zdjęciowej do portfolio.


Powiązane treści