Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
71% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 11 • L 11
5C
Sob
3C
Nd
5C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIModel Search Fashion TV: Karuzela ruszyła! [ZDJĘCIA]
DSC_0009 (Copy)
16.09.2017 | 11:10

Model Search Fashion TV: Karuzela ruszyła! [ZDJĘCIA]

Trampolina do kariery?

Na zdjęciu: Na początek rejestracja...

Fot. Stanisław Gazda

Punktualnie o godzinie 10.00 w Focus Mall rozpoczął się casting do wielkiej kariery w Fashion TV. W Bydgoszczy wyłoniona zostanie trójka finalistów, która za dwa tygodnie w Warszawie reprezentować będzie nasze miasto na wielkim finale.

Kandydatki i kandydaci po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego odbierają numerki rejestracyjne. Następnie trafiają do sekcji mierzenia wymiarów, robione są im pierwsze zdjęcia. Później dziewczęta założą szpilki i według numerków rejestracyjnych ustawią się w kolejkę na backstage. Po wejściu na scenę trzeba iść do końca wybiegu, pokazać swój numerek, podejść do mikrofonu i się przedstawić. Kolejny element, to selfie przy ściance konkursowej.

To będzie bardzo pracowity dzień dla przyszłych gwiazd modowych wybiegów. Pod kierunkiem choreografa Antonio czeka je m.in. nauka chodzenia po wybiegu.

Będzie pokaz mody, będzie występ gwiazdy wieczoru, no i o godzinie 19.00 Gala Finałowa podczas której ogłoszone zostaną nazwiska osób, które dostaną propozycję kontraktu lub udziału w pokazie mody/sesji zdjęciowej do portfolio.

Powiązane treści