Bydgoszcz
-1C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -1 • L -1
-0C
Wt
-1C
Sr
-6C
Czw
-5C
Pt
-4C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeModerator będzie budował na Szwederowie. Ma być kameralnie i ze stylem [WIZUALIZACJE]
Leszczynskiego 18 widok 2 (25.05.2017)-min
14.10.2017 | 22:44

Moderator będzie budował na Szwederowie. Ma być kameralnie i ze stylem [WIZUALIZACJE]

Na zdjęciu: Na ulicy Leszczyńskiego powstanie nowe osiedle.

Fot. Moderator Inwestycje

Nowe, rodzinne osiedle powstanie na bydgoskim Szwederowie. Moderator Inwestycje będzie realizować budowę przy ul. Leszczyńskiego 18.

W czterokondygnacyjnym budynku nazwanym Leszczyńskiego Park znajdzie się dwadzieścia mieszkań i winda prowadząca do podziemnej hali garażowej z szesnastoma miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi. Do dyspozycji mieszkańców będzie też zewnętrzny parking. Zaletami nowego osiedla mają być „kameralna zabudowa o wysmakowanym charakterze” oraz bliskość parku Dąbrowskiego, obiektów rekreacyjnych, a także infrastruktury społecznej i usługowej.

Bryła  głównego budynku będzie podobna do klasycznych kamienic ze Śródmieścia, a elewacja stonowana. – To odpowiedź na trendy ostatnich kilku sezonów – tłumaczą w Moderatorze. Wykończenia ze stali wewnątrz budynku oraz elementy blachy na fasadzie mają podkreślić szlachetność i prostotę inwestycji. Wykorzystane zostaną szarość i biel, które w połączeniu z przeszkleniami na balkonach nadadzą okolicy powiewu świeżości.

Inwestycja ma inspirować się stylem art deco zarówno w bryle, jak i w częściach wspólnych. Na klatkach schodowych i korytarzach pojawi się szachownica w kolorach czarnym i białym, a drzwi oraz ściany rozświetli biel.  Budowa ma potrwać do drugiej połowy 2018 roku.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail