Bydgoszcz
1C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 1 • L 1
1C
Czw
2C
Pt
4C
Sob
6C
Nd
7C
Pon
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEWydarzeniaModowy zawrót głowy w Galerii Pomorskiej. Bezpłatne warsztaty dla kobiet
womenA1 10-16
07.10.2016 | 12:07

Modowy zawrót głowy w Galerii Pomorskiej. Bezpłatne warsztaty dla kobiet

Spotkanie odbędzie się 15 października.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego akcję.

Fot. materiały prasowe

Interesujesz się modą i chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi TAK, to koniecznie musisz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach w Galerii Pomorskiej. 

Zajęcia dla kobiet odbędą się za nieco ponad tydzień, 15 października. Podczas spotkania obecna będzie stylistka Galerii Pomorskiej – Lena Kamińska, która opowie m.in. o tym, jak odpowiednio dobrać spodnie, czy buty. Uczestniczki warsztatów dowiedzą się także, jakie spódnice warto nosić w chłodniejsze dni.  Zaprezentowana zostanie również sztuka podwijania nogawek i efektownego wiązania sznurowadeł. Oczywiście nie zabraknie też modowych pogadanek poruszających inne kwestie.

Osoby, które chcą wziąć udział w październikowych warsztatach z cyklu „Kobieta w Galerii” muszą wcześniej się zgłosić. Zaproszenia otrzymają osoby, które odpowiedzą na pytania dotyczącego ubioru w chłodne jesienne dni. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.gp.bydgoszcz.com/akcja. Po wysłaniu zgłoszenia należy czekać na telefon potwierdzający zaproszenie.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail