Bydgoszcz
19C
Burze
77% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 19 • L 19
19C
Sob
25C
Nd
23C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeMozaika na rondzie Kujawskim poukładana. W stu procentach [ZDJĘCIA]
AWZ_mozaika (2)
20.03.2016 | 17:05

Mozaika na rondzie Kujawskim poukładana. W stu procentach [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Budynek Mozaiki od strony ulicy Kujawskiej.

Fot. mat. prasowe AWZ

– Wszystkie mieszkania, które powstały na działce przy ulicy Solskiego 1 na bydgoskim Szwederowie, zostały sprzedane – informuje AWZ, inwestor Mozaiki. Pierwsi mieszkańcy w ramach drugiego etapu inwestycji odbiorą klucze już w najbliższy poniedziałek.

W budynku znajduje się łącznie 114 mieszkań. – Dzięki bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej i wysokiej jakości wykonania udało nam się sprzedać wszystkie oferowane lokale – mówi Anna Wydrzyńska, kierownik ds. inwestycji w AZS. Jak dodaje, na powodzenie inwestycji miały wpływ dobra lokalizacja oraz 17-letnie doświadczenie firmy na rynku.

I etap inwestycji Mozaika zakończono jesienią ubiegłego roku – od października do mieszkań zaczęli wprowadzać się lokatorzy. Kolejni będą mieli taką okazję już za kilkanaście godzin. – 10 marca została bowiem wydana decyzja o pozwoleniu na użytkowanie lokali powstałych w ramach drugiego etapu budowy – kończy Wydrzyńska.

Jak prezentuje się inwestycja zlokalizowana w rejonie ronda Kujawskiego? Zobacz zdjęcia poniżej.

Powiązane treści