Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
33% wilgotność
Wiatr: 10km/h ENE
H -1 • L -1
-4C
Nd
-1C
Pon
-0C
Wt
4C
Sr
5C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMyślęcińskie Pożegnanie Lata już w ten weekend. Czego możemy się spodziewać?
Festyn na Różopolu
28.08.2017 | 16:53

Myślęcińskie Pożegnanie Lata już w ten weekend. Czego możemy się spodziewać?

Nie zabraknie atrakcji nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych.

Na zdjęciu: Impreza obfitować będzie w atrakcje dla osób w każdym wieku,

Fot. SG / archiwum

Pożegnanie Lata po raz kolejny połączy swoje siły z Babim Latem. Jednak w tym roku, w tym samym czasie odbędzie się  jeszcze jedna impreza – Bydgoszcz Holi Festival.

Wspólna zabawa rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:00. Na początku na rozstawionej scenie zaprezentują się tancerze ze Szkoły Tańca Bohema. Pokaz zumby w ich wykonaniu będzie można zobaczyć jeszcze o 16:15. W międzyczasie, o godz. 14:30 na scenie swoje umiejętności pokażą trenerzy klubu Bella Line z Bydgoszczy, a o 15:00 rozpocznie się występ bydgoskiego country-rockowego and rollowego zespołu muzycznego „Jurek Paterski C.Club”. Pozostałe koncerty zaplanowano po godzinie 16:00. Dokładnie o 16:40 na scenie pojawi się Karina Rutkowska, a o 19:00 – Sara Pach. Głównymi gwiazdami niedzielnej imprezy będą Sound’n’Grace oraz Margaret. Występ chóru rozpocznie się o 17:30, a młodej wokalistki – o 20:00.

Zabawa będzie toczyć się nie tylko pod sceną. W ramach Babiego Lata, czyli Festiwalu Aktywności Kobiet, na polanie rozstawione będą stoiska organizacji, stowarzyszeń oraz instytucji społecznych i edukacyjnych. Pojawią się między innymi reprezentanci Bydgoskiego Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego w Toruniu, którzy opowiedzą o zasadach adopcji dziecka. Masaże lecznicze i relaksacyjne zapewni Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, a zapach świeżo ściętych kwiatów lawendy będzie można poczuć przy stoisku Lavendy Kujawskiej.

Przebywające na terenie imprezy dzieci będą mogły skorzystać m.in. z minilunaparku oraz przejażdżki na kucyku. Atrakcji dla nich nie zabraknie! Zabawy z chustą Klanza poprowadzą pracownicy Bydgoskiego Ośrodka Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”, a zajęcia z robotami – instruktorzy Akademii Wynalazców.

Zarówno mali jak i duzi będą mogli wziąć udział w festiwalu kolorów. Zabawa polegająca na obrzucaniu się kolorowymi proszkami holi przy muzyce DJów rozpocznie się o godzinie 16:00. Udział w niej będzie bezpłatny. Na uczestników czekać będą nie tylko kolorowe proszki holi, ale też kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary oraz strefa foodtrucków.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail