Bydgoszcz
13C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 4km/h NE
H 13 • L 13
22C
Nd
22C
Pon
29C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINa Jatkach pojawi się jedzenie z Księżyca!
DSCF0043_1200x800
18.12.2015 | 15:20

Na Jatkach pojawi się jedzenie z Księżyca!

Naleśniki spod znaku The Moon są już znane w Bydgoszczy. Wkrótce pojawią się przy ul. Jatki 3

Na zdjęciu: Naleśnikarnia The Moon na Jatkach zadebiutowała podczas imprezy mikołajkowej.

Fot. Stanisław Gazda

„Prosiaczkowi” się nie poszczęściło na Jatkach. Może dlatego, że nie był „z branży”. Naleśnikarnia „The Moon”, która wprowadziła się na jego miejsce, jak wszyscy pozostali sąsiedzi, jest z branży gastronomicznej. Będzie szybko, smacznie i niedrogo. Dzięki tym walorom lokal z pewnością przyciągnie na najbardziej kulinarną ulicę w mieście jeszcze liczniejsze rzesze miłośników dobrych smaków. Fanom naleśników może się spodobać.

Jeżeli zobaczycie na ulicy Mostowej i na Starym Rynku dziewczęta rozdające czarne wizytówki z informacją, że do zamówionego naleśnika lub makaronu otrzymasz zupę gratis – znak to, że naleśnikarnia The Moon przy ul. Jatki otworzyła swoje podwoje. Gospodarze lokalu chcieliby, żeby stało się to w najbliższy poniedziałek, 21 grudnia, o godzinie 12.00.

Naleśnikarnia The Moon nie jest ani nowicjuszem, ani debiutantem na kulinarnej mapie Bydgoszczy. Dała się już poznać miłośnikom naleśników w Focus Mall, przyjęła się w Zielonych Arkadach i zapewne zostanie zaakceptowana przez klientów na ul. Jatki. Sąsiedzi przyjęli lokal życzliwie i każdy mu kibicuje.

Jatkowe naleśnikowe menu nie będzie odbiegać od oferowanego w dwóch pozostałych lokalach. Jednak The Moon na Jatakch, w odróżnieniu od swoich bliźniaków, będzie miał do zaoferowania desery, lepsze makarony z bardziej ekskluzywnymi dodatkami, będzie tam też większy wybór zup. Przewidziane są kulinarne niespodzianki, dostępne tylko na Jatkach. Uchylając rąbka tajemnicy możemy zdradzić, że chodzi m.in. o makaron z leśnymi kurkami, z gorgonzolą, zielonym pieprzem. Kolejny z krewetkami, następny z Pesto. Wyróżnikiem będą też koktajle warzywne np. z jarmużu, ze szpinaku.

Kulinarnie będziemy starać się osiągnąć szczyty i nie będziemy zaniżać poziomu wyznaczonego przez sąsiadów, będąc jednocześnie na cenowych nizinach, dostępnych dla wszystkich – obiecuje Magda Janc, manager The Moon. I zapewnia, że mimo wyznaczonych godzin otwarcia, lokal będzie elastyczny i dostosowywał się do tego, co będzie działo się w pobliżu (imprezy na Starym Rynku, Wyspie Młyńskiej).

The Moon będzie często stosował promocyjne rabaty. Pierwszą taką akcją będzie Fotoakcja, która polegać będzie na zrobieniu w naleśnikarni sweet foci z fotogadżetem (chmurka na patyczku), wstawieniu zdjęcia na facebookową ścianę naleśnik arni The Moon lub swój instagram dodając tagi. Po pokazaniu swojego „dzieła” kelnerce można będzie otrzymać 20% rabat na cały rachunek.

Powiązane treści