Bydgoszcz
6C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 6 • L 6
5C
Sob
4C
Nd
7C
Pon
14C
Wt
15C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNagraj krótki filmik i wygraj zaproszenia na spektakle Festiwalu Prapremier 2016
Będę na Prapremierach, bo...
21.09.2016 | 11:08

Nagraj krótki filmik i wygraj zaproszenia na spektakle Festiwalu Prapremier 2016

Najciekawsze filmy pojawią się na stronach Festiwalu.

Na zdjęciu: Grafika promująca akcję

Fot. materiały prasowe

Każdy z internautów może stać się Ambasadorem Festiwalu Prapremier i dołączyć w ten sposób do grona aktorek, które już wspierają tegoroczną edycję wydarzenia organizowanego przez Teatr Polski w Bydgoszczy. Wystarczy nagrać krótki filmik. 

Zasady konkursu są bardzo proste. Należy nagrać filmik, w którym wypowiada się zdanie: „Będę na Prapremierach, bo…” i dokończyć wypowiedź wymyślonym przez siebie powodem. Następnie nagranie musi zostać opublikowane na profilu uczestnika na Facebooku lub Instagramie. Konieczne jest użycie hasztagu #będęnaprapremierach

Zakończenia zdania mogą być naprawdę różne. Przykładowe „powody” podane przez Anitę Sokołowską i Martę Ścisłowicz to np. „chcę zobaczyć tańczące koparki”, chcę wyobrazić sobie inną przyszłość Europy”, czy „w Bydgoszczy są najlepsze imprezy”.

ZOBACZ TEŻ: Festiwal Prapremier 2016 zbliża się wielkimi krokami. Co przygotowali organizatorzy?

Osoby, które są zainteresowane udziałem w konkursie muszą opublikować nagranie do najbliższego piątku, 23 września 2016 roku do godz. 12:00. Autorzy najciekawszych filmów otrzymają zaproszenia na spektakle Festiwalu Prapremier 2016. Ambasadorem Festiwalu Prapremier zostanie twórca filmu, który uzyska najwięcej polubień, komentarzy i udostępnień. Dodatkowymi nagrodami są festiwalowe torby autorstwa bydgoskiego projektanta Olafa Stanke.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej Festiwalu Prapremier.

Powiązane treści