Bydgoszcz
24C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 5km/h NNW
H 24 • L 24
23C
Wt
19C
Sr
16C
Czw
20C
Pt
19C
Sob
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNagraj krótki filmik i wygraj zaproszenia na spektakle Festiwalu Prapremier 2016
Będę na Prapremierach, bo...
21.09.2016 | 11:08

Nagraj krótki filmik i wygraj zaproszenia na spektakle Festiwalu Prapremier 2016

Na zdjęciu: Grafika promująca akcję

Fot. materiały prasowe

Każdy z internautów może stać się Ambasadorem Festiwalu Prapremier i dołączyć w ten sposób do grona aktorek, które już wspierają tegoroczną edycję wydarzenia organizowanego przez Teatr Polski w Bydgoszczy. Wystarczy nagrać krótki filmik. 

Zasady konkursu są bardzo proste. Należy nagrać filmik, w którym wypowiada się zdanie: „Będę na Prapremierach, bo…” i dokończyć wypowiedź wymyślonym przez siebie powodem. Następnie nagranie musi zostać opublikowane na profilu uczestnika na Facebooku lub Instagramie. Konieczne jest użycie hasztagu #będęnaprapremierach

Zakończenia zdania mogą być naprawdę różne. Przykładowe „powody” podane przez Anitę Sokołowską i Martę Ścisłowicz to np. „chcę zobaczyć tańczące koparki”, chcę wyobrazić sobie inną przyszłość Europy”, czy „w Bydgoszczy są najlepsze imprezy”.

ZOBACZ TEŻ: Festiwal Prapremier 2016 zbliża się wielkimi krokami. Co przygotowali organizatorzy?

Osoby, które są zainteresowane udziałem w konkursie muszą opublikować nagranie do najbliższego piątku, 23 września 2016 roku do godz. 12:00. Autorzy najciekawszych filmów otrzymają zaproszenia na spektakle Festiwalu Prapremier 2016. Ambasadorem Festiwalu Prapremier zostanie twórca filmu, który uzyska najwięcej polubień, komentarzy i udostępnień. Dodatkowymi nagrodami są festiwalowe torby autorstwa bydgoskiego projektanta Olafa Stanke.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej Festiwalu Prapremier.

Powiązane treści