Bydgoszcz
4C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 4 • L 4
15C
Pon
12C
Wt
15C
Sr
9C
Czw
11C
Pt
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyNagrody za zakupy. W Centrum Handlowym RONDO
IMG_0792
09.03.2017 | 12:25

Nagrody za zakupy. W Centrum Handlowym RONDO

Zabawa wciąż trwa!

Na zdjęciu: Stoisko konkursowe znajduje się nieopodal wejścia do galerii.

Fot. MP

Biżuteria, sprzęt elektroniczny, kosmetyki, karty podarunkowe – to tylko niektóre nagrody, które można wygrać w loterii „KULKOMAT” trwającej  w Centrum Handlowym RONDO. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, aby dać sobie szansę na wygraną.

Najnowsza loteria ma na celu nagradzanie klientów, którzy zrobili zakupy na terenie RONDA. W specjalnym KULKOMACIE znajduje się 25 000 kapsuł z kuponami promocyjnymi, za którymi kryją się nagrody natychmiastowe. Aby otrzymać możliwość wylosowania szczęśliwej kulki, wystarczy w dniach 3-19 marca zrobić zakupy za minimum 100 złotych (sumują się maksymalnie 3 paragony z jednego dnia) i okazać paragon hostessie, która umożliwi wylosowanie z KULKOMATU kapsułki, która zawiera informację o nagrodzie natychmiastowej, jej braku lub możliwości dodatkowego losowania kulki. Do wygrania 400 kart przedpłaconych o wartości 50 złotych oraz karty podarunkowe do salonów obecnych w RONDZIE i nagrody rzeczowe m.in. biżuteria, kosmetyki czy sprzęt elektroniczny.

Nagrodą główną w loterii „KULKOMAT” jest karta podarunkowa o wartości 1000 złotych. Aby powalczyć o nagrodę główną, wystarczy w okresie trwania loterii, czyli od 3 do 19 marca, – po wylosowaniu kapsułki z KULKOMATU – wypełnić krótki elektroniczny formularz na tablecie, którego wypełnienie upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu finałowym. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 maja na stronie internetowej Centrum Handlowego RONDO. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie.

Regulamin loterii jest dostępny w siedzibie organizatora.

Powiązane treści